• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Apám emlékére!

Örülök, hogy sikerült mindent megvenned, nem kis fuvar a GLS-nek. :D
(Bevallom, kicsit elszontyolodom, mert nem az a baj, hogy másnak van, hanem hogy nekem nincs.)
Használd őket egészséggel, és messziről kerüljön el az alga. :)
Hát még a mindentől messze vagyok sajnos, dekor, talaj, növények, nem leszek meg a tervezett időre, de köszönöm 😊 GLS nem jön, nekem kell mennem mert palackot nem szállítanak.
 

MEGJÖTTEK A FELSZÍNLESZÍVÓK...

IMG_20210607_103030.jpg
Rendeltem akríl ki-befolyó tartót kipróbálni, mert elég sok embernél látom.
De igazából nem értem a lényegét... a lilyt úgy tervezték, hogy az üvegre ráfeküdve a feje vízszint alatt van 1.5cm-re. Ez a kütyű 3cm-ert emel így a lily feje kintvan a vízből, és a tapadókorong csonkja miatt nem lehet egyenesen se berakni. Akkor mi is az értelme ennek?
IMG_20210607_102616.jpg
IMG_20210607_102829_edit_16996629326571.jpg
 
Utoljára módosított:

MEGJÖTTEK A FELSZÍNLESZÍVÓK...

Rendeltem akríl ki-befolyó tartót kipróbálni, mert elég sok embernél látom.
De igazából nem értem a lényegét... a lilyt úgy tervezték, hogy az üvegre ráfeküdve a feje vízszinta alatt van 1.5cm-re. Ez a kütyű 3cm-ert emel így a lily feje kintvan a vízből, és a tapadókorong csonkja miatt nem lehet egyenesen se berakni. Akkor mi is az értelme ennek?
View attachment 149983
View attachment 149984
A Summerben és a Ligetben is ilyet használok. Sokféle lily van, de ezek szerint egy olyanba kell beruháznod, aminek hosszabb a nyaka.
 

MEGJÖTTEK A FELSZÍNLESZÍVÓK...

View attachment 149982
Rendeltem akríl ki-befolyó tartót kipróbálni, mert elég sok embernél látom.
De igazából nem értem a lényegét... a lilyt úgy tervezték, hogy az üvegre ráfeküdve a feje vízszinta alatt van 1.5cm-re. Ez a kütyű 3cm-ert emel így a lily feje kintvan a vízből, és a tapadókorong csonkja miatt nem lehet egyenesen se berakni. Akkor mi is az értelme ennek?
View attachment 149983
View attachment 149984
a felszínleszívód fekete vagy szürke?
 

MEGJÖTTEK A FELSZÍNLESZÍVÓK...

View attachment 149982
Rendeltem akríl ki-befolyó tartót kipróbálni, mert elég sok embernél látom.
De igazából nem értem a lényegét... a lilyt úgy tervezték, hogy az üvegre ráfeküdve a feje vízszinta alatt van 1.5cm-re. Ez a kütyű 3cm-ert emel így a lily feje kintvan a vízből, és a tapadókorong csonkja miatt nem lehet egyenesen se berakni. Akkor mi is az értelme ennek?
View attachment 149983
View attachment 149984
lehet az üveglillyvel nem passzol :S nekem a kínai üveg a kínai műannyaggal szuper XD szinte teljesen le tudom nyomni :)
 
Back
Oldal tetejére