• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Apám emlékére! 2.0

Kicsit haldoklik a tartály, ezért a mai nappal frissítek rajta. Betámadt a BGA-is, a növények sem tetszenek ezért kiszedem őket, a friss hajtásokat vissza ültetem valamint kiszedem a talaj felét és újjal töltöm fel, majd kap egy kis kapszulát.
A szűrővel is lehet valami mert ennek a Oase 350-nek gyengébb az áramlata mint a 250-nek... na megnézem mi a bibi...

IMG_20230212_075205.jpg
IMG_20230212_074648.jpg
 
Na ez egy agyrém meló..... legközelebb szabadság ideje alatt csinálok ilyet. kosz, mocsok, kevés víz, növények szelektálása.... van ám káosz. :)
 
Haragban vagyok az EHEIM 12/16-os csapokkal... egy gyenge konstrukció, nyakban mindig eltörik... most azt vettem észre, hogy csöpög a csap, ha bilinccsel meghúzom még jobban. ha leveszem akkor is csöpög, így már csak arra tudok gondolni, hogy nyakban megint hajszálrepedés van. le is akartam kapni, előtte venném ki a lilyt, hogy ne zúduljon a víz nekem... leugrott a lily a csőről és odavágtam a pilácsnak... faksza! :mad:
Soha nem törtem még el egyet sem... éljen a plusz kiadás....

IMG_20230306_100655.jpg

pillanat ragasztóval ideiglenesen vissza ragasztottam a letört darabot... remélhetőleg holnap jön az új...
 
Back
Oldal tetejére