• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Anubias barteri var. nana

Lehet... vagy csak submersből emersbe kell váltania... passz. Mondjuk a durvább lámpák melegítenek-sütnek rendesen, azt lehet nem bírja ha közvetlenül kapja a pofájába. :D

Ebben is lehet valami :D


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Nekem az összes virág a víz felett van. És most jön egy új. Ez a búrjánzás az óta van, mióta napi 2 miliről 8-ra emeltem a carbot.
 

Attachments

  • 20170424_220027.jpg
    20170424_220027.jpg
    88.5 KB · Megtekintések: 28
Mi a bajuk? 64l low tech. Heti 30% vízcsere mellett elvileg elég volna 1.5 ml GA Mic+1.5 ml GA Mac.naponta. Most mar napi3-3 mlt adagolok. A buceim is így neznek ki. :cry:
 

Attachments

  • 20171121_161914.jpg
    20171121_161914.jpg
    215.2 KB · Megtekintések: 29
Sziasztok
Lehet hülyeséget csináltam .
Az anubiast kihúztam a talajból és felkötöztem vasfára a kb 10 centis gyökereit visszavágtam pár centire.Túléli szerintetek?
G
 
Sziasztok!

Az anubias barteri var. nana bonsai és az anubias barteri var. nana petite, ugyanaz a növény?
Mindkettőből van egy jó nagy adagom, én nem látok különbséget és olvastam olyan véleményt, hogy csak marketingfogás a két külön név.
 
Sziasztok!

Az anubias barteri var. nana bonsai és az anubias barteri var. nana petite, ugyanaz a növény?
Mindkettőből van egy jó nagy adagom, én nem látok különbséget és olvastam olyan véleményt, hogy csak marketingfogás a két külön név.

Hasonló, de nem ugyanaz. A bonsai verzió kicsit kisebb leveleket hoz, és talán a levélformában is van egy pici eltérés.
Mindkettőt elég sokat használjuk. A bonsait használtuk a 450-es bonsai akváriumban lombnak.

Egyébként a következő ilyen a mini coin lesz a Tropica újdonsága. Mérete ennek is kb ugyanaz mint a fenti kettő, csak kicsit kerekebb a levélzet.
 
Hasonló, de nem ugyanaz. A bonsai verzió kicsit kisebb leveleket hoz, és talán a levélformában is van egy pici eltérés.
Mindkettőt elég sokat használjuk. A bonsait használtuk a 450-es bonsai akváriumban lombnak.

Egyébként a következő ilyen a mini coin lesz a Tropica újdonsága. Mérete ennek is kb ugyanaz mint a fenti kettő, csak kicsit kerekebb a levélzet.
Mikor jön? Mikortól vásárolható?
 
Mikor jön? Mikortól vásárolható?

Erősen limitáltan most is rendelhető, de 3-3.5x annyiba kerül mint egy hagyományos zselés növény.
Kb. mint a Pangolino megjelenésének hajnalán, amikor 5000 körül volt az első ár. Aztán később a nagyobb mennyiségek miatt már lejjebb tudták tornázni egy elfogadható szintre.

A jelenlegi árazással max. gyűjtőknek lehet érdekes. A többség nem nagyon fog 6000Ft felett fizetni egy apró zselés dobozkáért.

Ha valaki nagyon szeretné, dobjon egy üzit az infora és behozzuk.
 
Beteg ára van jelenleg, a Tropicánál jelenleg még csak limitált növényként érhető el, 6000-6500 Ft lenne a listaára így. Kaptunk mintát a végleges cikkszámmal már, feltételezhetően a megfelelő készlettel akarnak felkészülni a bevezetésre.
 
Hát akkor várni kell. :( Vettem már elvetemült áron növényeket, de amúgy is csak hosszú távra akartam bespájzolni szaporításra, így ez most nem élet halál kérdés. Szeretem a mostani üvegeimet, még nem szeretnék újat építeni.
 
Back
Oldal tetejére