• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Anonymous

Milyen stílusú akváriumot rendeznél be,a leírásban megjelölt paraméterekkel.


  • Total voters
    15
  • Poll closed .
Sziasztok.
Ez az akvarium egy vilagitas alatt van a harmonyval, (amikor csinaltam nem gondoltam meg a kulon dimmelhetosegrol)
Igy kenytelen voltam foliaval dimmelni. A kulombseg nagyon nem jon at kepen mert a fenykepezo kompenzal de 50% a kulombseg a ketto kozott. 2 hete tettem bele par db zold garnélát, de azota sem lattam oket. Vagy megette az akvarium, vagy csak jo a helyuk.
View attachment 62912 View attachment 62913 View attachment 62914 View attachment 62915

Vagy csak beleolvadtak a környezetükbe!:D
 
Sziasztok.
Bar Befejeztem ezt a naplot de annal jobb formaban van az akvarium. Eszembe sincs bontani. Imadom.
Egyre tobbszor jonnek elo Evatol kapott elveszetnek hitt tigrisek.
View attachment 69673 View attachment 69674 View attachment 69675 View attachment 69676 View attachment 69677 View attachment 69678 View attachment 69679 View attachment 69680

De jó! Nagyon örülök, hogy megmaradtak a kis jószágok!
Az akva meg nagyon tetszik! (Ez is) icsit magashegyi törpefenyős feelingje van, legalábbis a kép alapján. (y) Attól, hogy befejezted a naplót, néha megszánhatsz minket pár képpel!
 
Back
Oldal tetejére