• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Anonymous

Milyen stílusú akváriumot rendeznél be,a leírásban megjelölt paraméterekkel.


  • Total voters
    15
  • Poll closed .
Úgy tűnik a garnélák is jól érzik magukat, aminek volt színe, annak egész szépen vissza is jött!:LOL:

Végül ebbe csak a CRS-ek kerültek, a CBS meg ment a másikba vagy vegyes felvágott lett Nálad is?
 
Úgy tűnik a garnélák is jól érzik magukat, aminek volt színe, annak egész szépen vissza is jött![emoji38]

Végül ebbe csak a CRS-ek kerültek, a CBS meg ment a másikba vagy vegyes felvágott lett Nálad is?
Vegyes felvagott [emoji16]
Majdnem sikerult megfeledkezni roluk. Amikor elmentel tolunk egybol indultunk a praktikerbe jo ket ora mulva ertunk haza. Felbontom a fincsi sort amit hoztal, fozel, egyszer csak eg villanas "basszus" a garnélák a dobozba. Hirtelen azt sem tudtam hova lettek teve. Lattad mi van nalunk. Ah megtalaltam.... Gyors beleboritottam oket, a halak eletet vertek belejuk, de hamar elbujtak. Estere mar le se szartak oket a halak.
Nagyon el vannak most, gyonyorkodom is bennuk. [emoji7]
 
Vegyes felvagott [emoji16]
Majdnem sikerult megfeledkezni roluk. Amikor elmentel tolunk egybol indultunk a praktikerbe jo ket ora mulva ertunk haza. Felbontom a fincsi sort amit hoztal, fozel, egyszer csak eg villanas "basszus" a garnélák a dobozba. Hirtelen azt sem tudtam hova lettek teve. Lattad mi van nalunk. Ah megtalaltam.... Gyors beleboritottam oket, a halak eletet vertek belejuk, de hamar elbujtak. Estere mar le se szartak oket a halak.
Nagyon el vannak most, gyonyorkodom is bennuk. [emoji7]
életedben először legalább hagytad hogy a víz hőmérséklete felvegye a szoba hőmérsékletét... hova jut a világ? Legközelebb már akváriumvizet is adagolsz nekik mielőtt beöntöd az akváriumba? :D
 
Tegnap Adrian meghozta a szurot [emoji16] szetboritottam a fejet, hogy lassam mi a stori belul. Rendkivul jo allapotban van. Egy nagyon alapos takaritas es szilikonozas kell neki es mehet is ossze. Egyedul az adapter csofogadoja torott, de azt tudom potolni a masikbol. Nem tudom milyen akvariumban dolgozhatott de a fiokoktol a rotorig egy mero kvarchomok az egesz. Na bumm, ez konnyen orvosolhato.
Jojjon a pucevalas.
Jah, es koszi Adrian! Nagy vagy!! 7c7bf9dd52e7e7901c82474bcaa79162.jpg2de0fe7c0b891bb7483d933fdcc8f0c8.jpg
 
Nem tudom miért nem jutott még eszébe egy szűrőgyártónak sem, hogy így adja a gépet :)
Egy LEGO-n felnőtt generációnak ez igazi móka....... és sok szitkozódás :)

De opcionálisan mondjuk lehetne kérni. Ennyivel olcsóbb lenne a gép.
 
Nem tudom miért nem jutott még eszébe egy szűrőgyártónak sem, hogy így adja a gépet :)
Egy LEGO-n felnőtt generációnak ez igazi móka....... és sok szitkozódás :)

De opcionálisan mondjuk lehetne kérni. Ennyivel olcsóbb lenne a gép.
Ha csak ezen mulna a kedvezmeny johetne zsakban.
Amugy szerintem egyaltalan nem art legalabb 2 evente teljesen szetboritani a fejeket, mert igy teljes mertekben felugyelni lehet a tomitesek allapotat. A sokat szidott legtelenito pumpa a (miert is nyomtam meg) sokat emlegetett mondat, is konnyen korrigalhato, ha legalabb evente egyszer szetszedes utan, vizko kiold, szilikonzsir, vagy olaj, gyuru vissza, vagy csere es nincs vele gond. Barmikor ha hasznalni kell ott van. Nagyon ra tud gyogyulni ha nincs hasznalva evekig, igy egy hasznalat eseten is azonnal fojni fog.
 
Volt benne egy teljes fiuk nyultap formaju szen. Valaki elmondhatna mi celt szolgal a szuroanyagba. Tudom hogy tesznek bele de meg nem sikerult utana jarnom mire van jo hatassal.
 
Back
Oldal tetejére