• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Anonymous

Milyen stílusú akváriumot rendeznél be,a leírásban megjelölt paraméterekkel.


  • Total voters
    15
  • Poll closed .
A parom semmiben sem ellenkezik. Ugymond amig van mivel elfoglalnom magam addig se Geronimozom. 26 eve vagyunk egyutt. Olyan evek vannak mogottunk, hogy a kotelek rendkivul eros.
A legnagyobb 240 liter utana 130,utana 60,50,50,40,35, es az 5db 10-es garnis, ehhez jon a 6.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Ha egyszer geronimózom (jelentsen is az akármit) szerinted nekem is lehet 12 akvám? :D

Ebből hányba megy CO2?
Nem kis költség ezt fenntartani.
 
Hol olvashatok erről a módszerről? Mert csak azt olvastam, hogy ezer helyen írtad már.
Ha a fonalra gondolsz semmi extra. 75%vizcsere,ugyanugy hetente, tap megvonas 2 hetre, vilagitas 50%-al csokkent. Mindez tiszta aksinal. Se mulm, semmi bolmlo cuccok. Probaltak paran van akinek bejott, van akinek nem. Nekem bar ha ritkan is volt, mukodott.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Ha egyszer geronimózom (jelentsen is az akármit) szerinted nekem is lehet 12 akvám? :D

Ebből hányba megy CO2?
Nem kis költség ezt fenntartani.
Barmi nem ideillo szot irsz, a forum motor, alapbol geronimora valtoztatja [emoji3] 5db co-s. Heti 100ml tap, 60ml excel, es nemi kaja. Heti tapozast hasznalok, az excel napi. Annyira nem veszes.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Barmi nem ideillo szot irsz, a forum motor, alapbol geronimora valtoztatja [emoji3] 5db co-s. Heti 100ml tap, 60ml excel, es nemi kaja. Heti tapozast hasznalok, az excel napi. Annyira nem veszes.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Webfejlesztő vagyok, azt pontosan tudtam miért van ott. :D :D S próbáltam gondolatban helyettesíteni:
addig se iszom
addig se csajozok
addig se b*om a legyet.

De tök mindegy éreztem, hogy nekem is geronimót kell írnom és az megteszi majd.

Ennyi akvát azért azt hiszem nem szeretnék. Hétvégén 8 óra akva takarítás már nem kellemes. Persze azért irigykedem. :D
 
Webfejlesztő vagyok, azt pontosan tudtam miért van ott. :D :D S próbáltam gondolatban helyettesíteni:
addig se iszom
addig se csajozok
addig se b*om a legyet.

De tök mindegy éreztem, hogy nekem is geronimót kell írnom és az megteszi majd.

Ennyi akvát azért azt hiszem nem szeretnék. Hétvégén 8 óra akva takarítás már nem kellemes. Persze azért irigykedem. :D

Koszi [emoji3] annyira nem veszes a takaritasa.
Addig sem iszom? Jobban iszik mint en. Sietnem kell, hogy maradjon.
Csajozas? Egy eletre egy szerelem jar.
A b* geronimo. Tehat tabu [emoji3]

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Azzal meg nem lenne gond talan nem veszesen de iszonyat gyenge.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Én is vettem annak idején 5050est, hideg fehéret 6400K, mikor felturbóztam a Aquamorfos lámpát. De csak 2 napig bírtam a látványt, mert elég é sárgás volt, és nagyon melegedet. Lehet hogy átvertek, vagy rossz széria volt, de amilyen gyorsan lehettet, lecseréltem 2835re 9000K-ra.

Azért is kérdeztem a múlt nap hogy tudsz valami jót RGBW-ben.
 
S hűtést tervezel neki? Anélkül hamar megpunnyad.

Ha már programozható, reggel egy kis kékes este egy kis vöröses beütés? :D
Eloszor a fenyerejere vagyok kivancsi. Ha megfelelo akkor jon minden amit ki lehet hozni belole.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Ezen a képen hiányzik valami, nem gondolod?:D
De meg mennyire [emoji21] a doboz sorom. Csak sajna ma rohangaszos nap volt es nem ihattam. Sot. Felesegem bulizni ment es megint nem ihatok mert megyek erte ha megunja. [emoji852]️[emoji34][emoji34] inka egy kiados influenza.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Látom gyorsan kapcsolsz.:) Hát ez pech. Ne aggódj, iszok én helyetted is.:D
[emoji37][emoji35] reggel 6kor hivnak, hogy a bulinak vege, mehetek ertuk. Annyi valtozott, hogy a sogornom eltorte a labfejet, es ne haza vigyem oket hanem a baleseti intezetbe. Rontgen, varakozas, stb, mutik. Most ertem haza de delutan megyunk vissza hozza. Szerinted?
Vajon mikor bonthatom fel vegre a penteken vett soromet? Ezt komolyan mondom direkt csinaljak velem. [emoji21]

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Back
Oldal tetejére