• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Anonymous

Milyen stílusú akváriumot rendeznél be,a leírásban megjelölt paraméterekkel.


  • Total voters
    15
  • Poll closed .
Megvan a keveres. 3 csik feher zold, 3 csik feher piros, egy csik feher rozsaszin, es egy csik feher, es karibi kek. (zold es kek megkulombozhetetlen atmenet kozeppontja) [emoji18][emoji855][emoji57]
Innom kene egy sort. Gyulolom amikor nem tudok haladni mert szivem menjunk ide, meg oda.
Bekemenyitek es felcsapom a Himler szemuvegemet. View attachment 49907

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Azta 5 akva van a háttérben? Fötóznál egy olyat amin egyszerre rajta van az 5?
Köszi
 
A feherek keszen vannak mar csak a szinosszeallitas van. Dupla difis foto mert nagyon pirit. ce48ec87b5c74a5e8e54da793e06e538.jpg

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Hány akvátok is van most összesen, Henrik? :)

Erről a lámpafóliázás dologról írhatnál egy kicsit a kedvemért. Már több helyen posztoltál a technikával kapcsolatban, nagy időbeli különbségekkel, így csak félinformációk vannak a fejemben, de félek ha visszaolvasnék mindent az elmúlt hónapokból, akkor se lenne teljes a kép :)
Milyen anyag? Mi a neve? Milyen célokat szolgál, miért jó? Honnan az ötlet, hogy használd az akvarisztikában is? stb. Köszi. :notworthy:
 
Hány akvátok is van most összesen, Henrik? :)

Erről a lámpafóliázás dologról írhatnál egy kicsit a kedvemért. Már több helyen posztoltál a technikával kapcsolatban, nagy időbeli különbségekkel, így csak félinformációk vannak a fejemben, de félek ha visszaolvasnék mindent az elmúlt hónapokból, akkor se lenne teljes a kép :)
Milyen anyag? Mi a neve? Milyen célokat szolgál, miért jó? Honnan az ötlet, hogy használd az akvarisztikában is? stb. Köszi. :notworthy:
A munkahelyemen kelvin beallitasra hasznaljuk. Cto folia a neve. Minden szinben letezik, es minimalis lumenvesztessel hasznalhato. Mi alap 10.000 kelvines lampakat hasznalunk, es ugye a watton mulik az ereje. Minden szint ezekkel a foliakkal lovunk be. Kezdenek bejonni a sky panel lampak, ezek rgb ledesek nagyon erosek es barmilyen szint kepes kiadni.
Vannak szines foliak es vannak lumen csokkentok ami olyasmi mint a dimmer es a kelvint nem bantjak. Szerintem fotozashoz is hasznalnak cto-kat.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Hány akvátok is van most összesen, Henrik? :)

Erről a lámpafóliázás dologról írhatnál egy kicsit a kedvemért. Már több helyen posztoltál a technikával kapcsolatban, nagy időbeli különbségekkel, így csak félinformációk vannak a fejemben, de félek ha visszaolvasnék mindent az elmúlt hónapokból, akkor se lenne teljes a kép :)
Milyen anyag? Mi a neve? Milyen célokat szolgál, miért jó? Honnan az ötlet, hogy használd az akvarisztikában is? stb. Köszi. :notworthy:
Jah igen. Akvarisztika. Ha nem atid van vagy jobb minosegu lampad, akkor egy jo hidegfenyu olcso ledes megteszi. A tobbi a foliakon mulik es ott a szin ami kell.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Hány akvátok is van most összesen, Henrik? :)

Erről a lámpafóliázás dologról írhatnál egy kicsit a kedvemért. Már több helyen posztoltál a technikával kapcsolatban, nagy időbeli különbségekkel, így csak félinformációk vannak a fejemben, de félek ha visszaolvasnék mindent az elmúlt hónapokból, akkor se lenne teljes a kép :)
Milyen anyag? Mi a neve? Milyen célokat szolgál, miért jó? Honnan az ötlet, hogy használd az akvarisztikában is? stb. Köszi. :notworthy:
12db. Ma mar nem, de holnap keszul a 13. Rabja lettem. [emoji852]️

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Ahh de kár, hogy nem lehet egynél több like-ot tolni.
Nagy köszi, ez nagyon tetszik.

S a párod, hogy tűri a 12 akvát még ha nanók is? Mi a 3 legnagyobb akvád mérete? (literben)
A parom semmiben sem ellenkezik. Ugymond amig van mivel elfoglalnom magam addig se Geronimozom. 26 eve vagyunk egyutt. Olyan evek vannak mogottunk, hogy a kotelek rendkivul eros.
A legnagyobb 240 liter utana 130,utana 60,50,50,40,35, es az 5db 10-es garnis, ehhez jon a 6.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Na igen. Adom az otletet amit nem hasznalok. Vegyel mollyt az jo ra. Nekem van benne de nem eszik. Ne ezzel vagy azzal hanem szempilla spirallal. Van nekem is de nem nyulok hozza. [emoji16]
Igazabol tudom mit csinalok. Minden beavatkozas nelkul el fog tunni. Amit mar tobbszor is leirtam, van akiknel megsem mukodott. Sajnalom, hogy nem jott ossze neki(k).
Meg egy masfel het es vege.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Eltelt a másfél hét. Hol tartanak az algák? (már, ha még van...)
 
Back
Oldal tetejére