• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Anentome helena - Csigaevő csiga

Proxer

Kertész szaki
Sziasztok,

Túlszaporodtak a Helenák az akvámban. viszont nincs már számukra táplálék, btw szerintem a planáriákat is eltüntették. Nagyon szívesen ajándékoznám őket, vagy akár szelektált garnélát is elfogadok. elkezdtem kihalászni őket, amikor az üvegen vannak, de 50 db tuti él az 54literesben.

Üdv,

Gergő

kmisi

Főkertész
Sziasztok,

Túlszaporodtak a Helenák az akvámban. viszont nincs már számukra táplálék, btw szerintem a planáriákat is eltüntették. Nagyon szívesen ajándékoznám őket, vagy akár szelektált garnélát is elfogadok. elkezdtem kihalászni őket, amikor az üvegen vannak, de 50 db tuti él az 54literesben.

Üdv,

Gergő
Tedd őket az ingyen elvihető topikba.
Biztos sokan örülnének neki.

Cipo3

VIP kertész
Sziasztok,

Üdv,

Gergő
Azta, mit ehettek amitől 50 születhetett? Döbbenet? Adtál nekik folyamatosan csigát?

Nálam csak a garnélákat eszik, de azt nehezen kapják el. Épp, hogy éhen nem hallnak. 4-en vannak 330L-ben és nincs igazán szaporulat. Amikor csigát ehettek akkor szaporodtak nekem is. Süncsigával élnek együtt azokkal nem tudnak mit kezdeni.

Proxer

Kertész szaki
Azta, mit ehettek amitől 50 születhetett? Döbbenet? Adtál nekik folyamatosan csigát?

Nálam csak a garnélákat eszik, de azt nehezen kapják el. Épp, hogy éhen nem hallnak. 4-en vannak 330L-ben és nincs igazán szaporulat. Amikor csigát ehettek akkor szaporodtak nekem is. Süncsigával élnek együtt azokkal nem tudnak mit kezdeni.
200-250 aprócsigám volt mikor érkezett 4 darab és 1 hónapra rá bumm. Sünöket nem bántják. Halkajára rámennek jobbhíján, múltkor hoztam nekik 15 postakürtöt, este végére már nem találtam csigát. lehet az 50-nel túloztam, de van mikor egyszerre 20 db körül, más más méretben "szaladgál" az üvegen. Szóval, lehet vinni :))

Oldal tetejére