• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Anentome helena - Csigaevő csiga

Azon gondolkodom, hogyan lehet megtakarítani az akváriumot ezektől a szörnyektől, az akvárium szétszedése nélkül??:D Végülis azt a hármat amit én bedobtam így fél év után sikerült kihalásznom, de azóta lett szaporulat, mert egy kicsit is találtam. Most visszatelepítettem az "egyéb" csigákat algaproblémák miatt, de attól félek, hogy még maradt bent ezekből a kis predátorokból....
 
Sziasztok!

Helena etetesre lehet nevelni mondjuk egy befottes uvegben par szal igenytelen novennyel tanyer csigakat?

Elobb utobb elfogynak a kis holyagcsigak az akvariumbol es akkor nem szeretnem ha egymasnak fordulnanak a kis terminatorok. :D
 
Nekem egy 15l-esben van "csiganevelde"... Igazából azok a növénysarjak vannak benne amit nem volt szívem kidobni, de a nagy akváriumban már nem fértek el, vagy éppen hibásak voltak, de hát ugye a csigák is velük jöttek. Néha a fagyasztott kaját lemosom benne, akkor jut a csigáknak is kaja, most ebből az akiból etetem a csigaevő csigákat...
 
Sziasztok!

Helena etetesre lehet nevelni mondjuk egy befottes uvegben par szal igenytelen novennyel tanyer csigakat?

Elobb utobb elfogynak a kis holyagcsigak az akvariumbol es akkor nem szeretnem ha egymasnak fordulnanak a kis terminatorok. :D
tedd az ablakba, hogy algásodjon rendesen ;)
 
Mivel lehet etetni a Helenát ha már elfogyott a csigusz? Süncsigát tennék a helyére, Helenákat kivenném ás áttenném egy gömbakváriumba. Ott mivel lehet etetni őket ami nem csiga?
 
Sziasztok...

Azt szeretném kérdezni,hogy a csigaevő csigáim veszélyesek e a garnélákra?
Kék garnéla
 
Back
Oldal tetejére