• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ancistrus cirrhosus

Sziasztok.
Elvettem a nagy palakövet a tegnapi takarításnál! Hát ezek tényleg megszaporodtak....
Szerencse hogy a kő aljára volt tapadva egy csomó kisharcsa! Fater elég morcos volt :).
Na azt kiszedegettem a többit... Szép mutatvány volt. Még a papucsomban is belepotyogtak a srácok :)
Aztán gyorsan kialakítottam a bölcsödét: 9l, porlasztó, fűtőszál, platánkéreg, na meg a palakő.
Ja és kaptak vacsorára egy neptun harcsatabit.
Remélem megmaradnak...
 
Sziasztok.
Meg vannak még a srácok.
Olyan 30db ig tudtam számolni...2-3db maradt a nagy akváriumba.
Mit adjak nekik enni? Szeretném felnevelni őket.
Köszönöm a válaszokat előre is.
 
Sziasztok!
Cseperednek a kis játékosok!
Eszegetik a harcsatablettát, cyclopsot, uborkát. Kb 1 cm -esek.
Ha van rá jelentkező Pécs, Harkány környékéről szívesen adok belőlük (persze ingyen) de csak ha nagyobbak lesznek...
 
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy milyen zöldség féléket lehet adni nekik? Azt látom, hogy az ubit lehet nekik adni. Viszont én ma fogok adni a garniknak főtt sütőtököt ezt adhatok-e nekik is? Az enyémek kb 3-4cm nagyságúak.
Köszi a választ! :)
 
Na tisztelettel jelentem kockára vágva, microban 5perc főzés, szűrőben lehűtve majd bedobva az akiba verekedés tört ki érte :D még jó, hogy több kockát adtam nekik :D
 
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy milyen zöldség féléket lehet adni nekik? Azt látom, hogy az ubit lehet nekik adni. Viszont én ma fogok adni a garniknak főtt sütőtököt ezt adhatok-e nekik is? Az enyémek kb 3-4cm nagyságúak.
Köszi a választ! :)
Szia!
Én forrázott uborkát cukkínit adok nekik meg algatablettát. Megeszik az összes maradékot amit a többiek összenyammogtak :).
De lehet nekik adni spenótot, salátát leforrázva.
Ez nem okoskodás de a sütőtöknek bitang cukortartalma van. Csak az a kérdés hogy azt lehet e? Ha én adnék nekik nem főzném csak forráznám.
 
Srácok: a zöldségeket MEG KELL HÁMOZNI!!!
Sokszor marad le nem bomlott növényvédőszer a héjban! Egy barátomnak pár éve ez nagyon érzékeny anci pusztulást okozott.
Eddig nem volt gond, de erre nagyon figyeljetek!
Amikor még tenyésztettem/neveltem ancikat nálam a cukkini volt a favorit, de az uborkát is nagyon szerették. Ha kapnak bőven cyclopsot, gyorsabban nőnek a fiatalok.
 
Srácok: a zöldségeket MEG KELL HÁMOZNI!!!
Sokszor marad le nem bomlott növényvédőszer a héjban! Egy barátomnak pár éve ez nagyon érzékeny anci pusztulást okozott.
Eddig nem volt gond, de erre nagyon figyeljetek!
Amikor még tenyésztettem/neveltem ancikat nálam a cukkini volt a favorit, de az uborkát is nagyon szerették. Ha kapnak bőven cyclopsot, gyorsabban nőnek a fiatalok.
Igen igazad van.
De a mi kertünkből való a hamika 100m-es körzetbe nem volt permetezés. Na jó szúnyogírtás volt. Persze meghámozom leforrázom.
 
Back
Oldal tetejére