• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ancistrus cirrhosus

Megpróbáltam ezt a módszert is, de le se sz@.... csak az akvárium üvegéről legel, meg a dekorról. Van ötletetek?



Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Te sem buktál rá egyből a kelkáposztafőzelékre, szépen fokozatosan kell csinálni. Hagyd bent, majd megtalálják.
 
Valaki nem tudja, hogy az Ancistrus sörtéinek mennyi idős korban kellene megjelennie? Kb. 3 hónapja vettem egy igen aprót, most már 4.5 centi, de még nyomát sem látni sörtének.
 
Valaki nem tudja, hogy az Ancistrus sörtéinek mennyi idős korban kellene megjelennie? Kb. 3 hónapja vettem egy igen aprót, most már 4.5 centi, de még nyomát sem látni sörtének.
Szerintem attol is függ mekkora helyen vannak, nalam a kis akvaban sokkal lassabban nönek, mint a nagyban, igy ott kesöbb is jelennenek meg a sörtek. De amennyiben him, akkor 4-5 honapos kora körül mar egyertelmüen kellene latszodnia, max 6-7 honapos kor körül.
 
Szerintem attol is függ mekkora helyen vannak, nalam a kis akvaban sokkal lassabban nönek, mint a nagyban, igy ott kesöbb is jelennenek meg a sörtek. De amennyiben him, akkor 4-5 honapos kora körül mar egyertelmüen kellene latszodnia, max 6-7 honapos kor körül.
Nem igazán tudom eldönteni, hogy hím-e vagy nőstény, egyetlen megkülönböztető jel sem annyira markáns, hogy meg lehessen mondani. Ha júniban nem lesz még semmi, akkor átrakom nagyobb akváriumba.
 
Sziasztok!
Mi is próbálkozunk friss zöldségekkel,de eddig nem nagy sikerrel.
Forrázva eddig nem nagyon kellett neki.
Spenótot,salátát elég rövid ideig forrázni?
A sárgarépával mi a helyzet?

Köszi
 
Back
Oldal tetejére