• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ancik mindent szétrombolnak, segítség!

Szeder

Nézelődő
Talajcsere után semmilyen növényem sem marad meg mert a két ancim mindent kitúr. Jbl Manadom van, alul táptalajjal és szerintem abból is kerül a felszínre. A finom szemcsék mindent beborítanak, az ecsetalga szaporodásnak indult, a 3 guppim pipál. Az akvárium 112 literes, külső JBL szűrővel. Mitévő legyek?
Nagyon várom a segítségeteket!
Köszönöm szépen.
 
De eddig működött. Esetleg ha külön akváriumba tenném a két halat mondjuk 1-2 hónapra, az elég lenne a növényeknek megerősödni?
 
Manado mellett esélytelen kb. Abból nekem még a panda coryk is mindent kitúrtak. Milyen talajod volt előtte?
Manado volt az is, de fél évig nem volt benne hal, így már nem tudták kitúrni a növényeket. Milyen talajt jyvasolsz?
 
Manado volt az is, de fél évig nem volt benne hal, így már nem tudták kitúrni a növényeket. Milyen talajt jyvasolsz?

Semmit, azt hittem volt egy talajod, amiben nem túrtak, és azt cserélted most le.
Vagy elpaterolod őket, vagy amit lehet, kerámiagyűrűbe fűzöl, segít lent tartani, és könnyebb lesz visszadugni a növényt, ha mégis kiszedik. Nem lehetetlen az anci + növényes aki, de a manado még túrós állatok nélkül is kihívás.
 
Semmit, azt hittem volt egy talajod, amiben nem túrtak, és azt cserélted most le.
Vagy elpaterolod őket, vagy amit lehet, kerámiagyűrűbe fűzöl, segít lent tartani, és könnyebb lesz visszadugni a növényt, ha mégis kiszedik. Nem lehetetlen az anci + növényes aki, de a manado még túrós állatok nélkül is kihívás.
Köszönöm szépen a segítséget! ❤
 
Egyébként csak úgy beveszik őket az állatkereskedésben? Persze megkérdezem, csak nem gondoltam, hogy ilyet lehet.
 
Back
Oldal tetejére