• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Aljzatok

Sziasztok!

Tropica talajjal építek a holnapi nap folyamán egy scape-t. Sajnos nem biztos, hogy eleget rendeltem belőle. Mit gondoltok lehet keverni amazonia light talajjal? Van még itthon belőle 4-5 liter és úgy tervezem, hogy ezt raknám alulra hátul és erre menne a tropica talaja, hogy takarja az ADA színét.

Köszönöm!
 
Sziasztok!

Tropica talajjal építek a holnapi nap folyamán egy scape-t. Sajnos nem biztos, hogy eleget rendeltem belőle. Mit gondoltok lehet keverni amazonia light talajjal? Van még itthon belőle 4-5 liter és úgy tervezem, hogy ezt raknám alulra hátul és erre menne a tropica talaja, hogy takarja az ADA színét.

Köszönöm!
Hello, az attól függ - mi a terved az akváriummal. Növényesbe simán keverném, de én nem vagyok precíz.
 
Szia @viktorlantos! Kéne egy infó arról, hogy van nekem még bontatlan régi AMAZONIA II-es talajom és van az új ver.2-es is. Nem akarnék most 2x9L.-ert venni... lehet a kettőt vegyíteni? Alulra raknám a régit, fölé a ver.2-est. Van ennek értelme vagy inkább vegyek még ver.2-est?
Köszi előre is.
 
Szia @viktorlantos! Kéne egy infó arról, hogy van nekem még bontatlan régi AMAZONIA II-es talajom és van az új ver.2-es is. Nem akarnék most 2x9L.-ert venni... lehet a kettőt vegyíteni? Alulra raknám a régit, fölé a ver.2-est. Van ennek értelme vagy inkább vegyek még ver.2-est?
Köszi előre is.

Lehet keverni. Az általános tulajdonságokban elég hasonló a két talaj.
Szemcseméret, forma ami eltér picit.
 
Lehet keverni. Az általános tulajdonságokban elég hasonló a két talaj.
Szemcseméret, forma ami eltér picit.
igen köszi. A szemcsemérettel tisztában voltam ezért raknám azt alulra. Viszont ha jól sejtem akkor a táprudakból kevesebbet kell majd raknom bele.
 
Back
Oldal tetejére