• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Algaszépségverseny

Nigro

Alapító
Admin
Figyelem! Figyelem! Közhírré tétetik, hogy ezúttal Magyarország legszebb algája kerestetik!

Amennyiben úgy érzed, hogy az akváriumodban rém ronda alga leledzik, ne ódzkodj hát róla egy egészséges fotót készíteni!

AlgaD.jpg


Legyen az pontalga:

Blackspot2.jpg


Akár a művészi ecsetalga:

blackbrush1.jpg


Netán agancs alga:

stagalgae1-1.jpg


Mindegy, hogy milyen, csak csattints és nyerj!

Tudjuk, hogy van az a pénz, amiért gombásodik a láb, vagy korpásodik a haj! Ezért a legjobb algafotók 5000 Ft értékű EHEIM-Tetra vásárlási utalványt kapnak, az EHEIM hivatalos magyarországi forgalmazója jóvoltából.

Mivel a legjobb képek egy ismeretterjesztő füzetbe kerülnek, ezért a nevezéssel ez a tény, a nevező által a nevezéssel elfogadtatik.

A beküldött fotókat neves, algát sokat látott szakértők bírálják. :lol: Eredményhirdetés itt, október 31.-én lesz.

A beküldési határidő október 30.

Nem kell tehát mást tenni, csupán az űrlapon nevezni és egy (saját) algafotót küldeni.
Egy nevező akár több algafotót is nevezhet.

A kép minősége a lehető legjobb legyen, de sajnos 1 Mb-nál nagyobbakat nem enged a rendszer feltölteni. Tehát max. 1 Mb.

Hajrá algakertészek! Szabad a pálya! :)
 
Pont jókor van a verseny. Már legyőztem az összes algát.... :)
Talán a régi képek között találok valami jót.
 
Levinen said:
Nigro! Szerintem te győztél. :lol:

Egyik sem az enyém. Sajnos itt csak maximum a zöld víz kategóriába tudok beküldeni fotót. :mrgreen: De már azt sem tudom hová mentettem... :roll:
 
Én meg azon gondolkozok, hogy többen kapták fel a fejüket az Algabajnokságra mint a Növényes akvárium versenyre. ;)
Lehet hogy valamit elrontottunk? Rossz úton haladunk....

Persze ha csak egy mellékterméke a tanulásnak akkor nincs gond. Reméljünk inkább ez a helyzet. :lol:
 
tápozást megvonjátok, co2 kikapcs, fény megduplázása
a szűrőt kikapcsoljátok 1 napra.

ennyi győzni. hajrá ;)


UI: meg ne próbáljátok :)
 
Szerintem tökéletes uton haladunk viktor. Ez még csak a kezdted. Szerintem. Legalábbis én kb egy éve kaptam fel a fejem a növényes akvarsztikára. Februárban indított akim elég rosszul indult kevés törődéssel. A következőt már kellő körültekintéssel és szerintem elégséges tudással tudom elindítani... Legalábbis szerintem még fiatal ez a növényes akvarisztika kis hazánkban. Ha hülyeséget írkálok nyugodtan töröljétek :), de nálam kb. ez a helyzet. :)
 
Back
Oldal tetejére