• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Algaland

Gondolom a bettas kulcstartok miatt tevedtel a gyarto oldalara. :D
Eskü semmi köze nem volt hozzájuk, ismerősöméknek kerestem videót a corykról, kukacgondjuk akadt. :ROFLMAO: Kell olyan oto, telecuppogtatnám a lakást velük.
Vannak bettás kulcstartók? :rolleyes:
 
Láttam, bízok benne, hogy a brexit miatt hamarosan ez nem lesz gond, és esik kicsit az árfolyam.:whistle: Ja, meg lottózok is, és decemberben szülinapom van, valami csak összejön. :ROFLMAO:
 
Láttam, bízok benne, hogy a brexit miatt hamarosan ez nem lesz gond, és esik kicsit az árfolyam.:whistle: Ja, meg lottózok is, és decemberben szülinapom van, valami csak összejön. :ROFLMAO:
Az tok jo lesz, csak akkor rajon majd a vam. :D /Egyebkent van mail listajuk amiben kikuldik ha valami ujra elerheto./
 
Láttam, bízok benne, hogy a brexit miatt hamarosan ez nem lesz gond, és esik kicsit az árfolyam.:whistle: Ja, meg lottózok is, és decemberben szülinapom van, valami csak összejön. :ROFLMAO:

Szólj, ha mégsem, akkor a szaporulatomból egyet beáldozok neked, ráapplikálok egy öntapadós tappancsot és a tiéd!:LOL:
 
Az tok jo lesz, csak akkor rajon majd a vam. :D /Egyebkent van mail listajuk amiben kikuldik ha valami ujra elerheto./
Van ismerősöm Angliában, majd rajta keresztül megpróbálom. :whistle:

Szólj, ha mégsem, akkor a szaporulatomból egyet beáldozok neked, ráapplikálok egy öntapadós tappancsot és a tiéd!:LOL:
Vennék én otot, de nagyon rossz volt tavaly napok alatt elveszíteni az egész csapatot, nem akarok megint vergődök hullákat kihalászni az akváriumból. :( Meg amúgy sem fér több hal abba a kicsibe, bármennyire is szeretném.
 
A Cabomba Furcata 2 hét alatt újra elérte a vízfelszínt. :) Ez azon a helyen nőtt így, ahol a világítást nem is kapja direktben, emiatt a színe sem lett olyan szép piros (de már úton van a másik Plus-os Chihiros, amit rögtön ki is fogunk belezni) ;)
IMG_20181005_200335.jpg
 
Back
Oldal tetejére