• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Algaland

És mi újság a pohárkákkal?
Te mindenre figyelsz :)
Róluk tényleg nem számoltunk be, annyira nem alakult fényesen a sorsuk, a 4 napos távollét sajnos megtette a hatását. Az egyik pohár teljesen kiszáradt, annak ellenére, hogy direkt töltöttünk rá plusz vizet és lespricceltük indulás előtt. Ebben volt a legtöbb super red, aminél már korábban is észrevettük, hogy sokkal nagyobb a vízigénye, és a nagy levélfelület miatt valószínűleg gyorsabban is párologtat, mint a többi. A többiek nagyjából megúszták a kalandot, a mohatálban az egyik csillagmoha (középen) pedig brutál jól néz ki, szóval arról kiderült, hogy nem kell neki naponta víz :rolleyes:
wab.jpg
 
Lehet, ha az elszáradóst lefóliáztátok volna, akkor túlélte volna.
A többi nagyon szép.(y)
Nekem a bal felső pohárka tetszik a legjobban, azt majd megsasolom ma közelebbről is.:love:
 
Nagyon szepek. (y)Azt hittem a csillagmoha nem birja a meleget, de nagyon szep nalatok. Hany fok van a helyisegben? Sajnalom az elpusztult redeket.
 
Lehet, ha az elszáradóst lefóliáztátok volna, akkor túlélte volna.
Annyira kilógott a pohárból, hogy esélytelen lett volna bármilyen fóliázás (előző képeken láthatod is), a mostani hétvégén is magukra hagytuk őket 2.5 napra, egy üvegbúrával lefedtünk 2 poharat, a többit folpackkal takartuk.
Nagyon szepek.(y)Azt hittem a csillagmoha nem birja a meleget, de nagyon szep nalatok. Hany fok van a helyisegben? Sajnalom az elpusztult redeket.
Köszi, mi is úgy tudtuk, hogy hűvös és párás környezet kell nekik, erre tessék :) A szobában 25-6-7-8 fok van, attól függően, mennyire pukizzuk tele a légteret :ROFLMAO:
 
Hogyan csináljunk 3 pandából kilencet? :happy: (a hóesés miatt bocsi, féltünk ha kikapcsoljuk a generátort, addigra elúsznak, ritkán vannak egyszerre ugyanazon a helyen)
IMG_20180509_204557.jpg

Itt is ment a bandázás, ki hány garnélát lát és ki veszi észre a pinokkió fenekét? :bucktooth:
IMG_20180509_205135.jpg
 
Én süncsigát is látok!:pompous:

Ha tudsz, készíts képet arról a különleges, sokszínű, kékes-sárgás vadasról is, szuper kis jószág az is.:snaphappy:
 
Én süncsigát is látok!
Mi egy süncsigát és 8 garnélát számoltunk össze, ha a pinokkiópopó is egynek számít :LOL:
Ha tudsz, készíts képet arról a különleges, sokszínű, kékes-sárgás vadasról is, szuper kis jószág az is.
Értettük! :watching: Róla vállalható képet még nem sikerült lőni, mindegyik homályos és ő sem egy pózolós típus :artist:
 
Mi egy süncsigát és 8 garnélát számoltunk össze, ha a pinokkiópopó is egynek számít :LOL:

Értettük! :watching: Róla vállalható képet még nem sikerült lőni, mindegyik homályos és ő sem egy pózolós típus :artist:

Hát, már csak Ilyenek a celebek!;)
 
Hihetetlen hogy elszaladt az idő, 1 évesek lettünk :rolleyes: (na jó, igazából holnap, de hétvégén nem leszünk itthon)
Boldog szülinapot Algaland! :woot:
Készítettünk egy emeletes zöldségtorta szerűséget cukkini, sárgarépa, cékla felhasználásával, a spárga pedig a gyertya akar lenni.
torta1.jpg
torta2.jpg
torta3.jpg
 
Köszi! (y) Már este kivettük a maradékot, nem akartuk 3 napra benne hagyni.
Egyébként így visszagondolva, nagyon sok minden történt ez alatt az egy év alatt, első akváriumként rengeteg tapasztalatot szereztünk (türelem, felszerelések, növények, türelem, állatok, vízparamétetek, türelem, tecnika, stb. és persze türelem téren) voltak jó és kevésbé jó élmények is. Mindenből próbáltunk tanulni, levonni a következtetéseket és nem feladni. :smug:
Szép ez a hobby na! :love:
 
Back
Oldal tetejére