• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Alga

Azt láttam, hogy metszetted a stemeket, de ennek ellenére sem igazán látok új hajtásokat a növényeken.... CO2 és mic-mac kombinációval illene elég gyors növekedést a növényeken látnod mégha alga is nőne. Mivel cserélsz vizet? CO2 jól működik?
A Co2 az egy ilyen olcsobb megoldasos, ez a Tropica Plant Growth System 60. Nyomok bele minden nap 80 mlt 4-5 oraval a vilagitas bekapcsolasa elott aztan a nap vegere eltunik. Bar van mikor marad benne es el sem tunik az osszes meg masnapra sem. Vizet leszivom egy csovel kb 60%ig aztan 1 napos allottvizzel potolom.
 
Utoljára módosított:
Azt láttam, hogy metszetted a stemeket, de ennek ellenére sem igazán látok új hajtásokat a növényeken.... CO2 és mic-mac kombinációval illene elég gyors növekedést a növényeken látnod mégha alga is nőne. Mivel cserélsz vizet? CO2 jól működik?
Ez a típusú co2 nem sok mindent ér. Nekem is volt, meg sem mozdította a co2 szintet. Bár lehet nem volt szerencsém
 
Azt láttam, hogy metszetted a stemeket, de ennek ellenére sem igazán látok új hajtásokat a növényeken.... CO2 és mic-mac kombinációval illene elég gyors növekedést a növényeken látnod mégha alga is nőne. Mivel cserélsz vizet? CO2 jól működik?
Amugy az anubias kezd mostanaban uj hajtasokat hozni...
 
GA tápok ajánlásánál le van írva, hogy heti 50% vízcsere javasolt.....így gyakorlatilag az algát eteted jelenleg....lument kellene tudni nem a wattot....40 lumen/liter javasolt low technél....az a co2 kb kuka minőség....mint már javasolták sokkal több nitrát zabáló növény kellene....pld amazonasi békatutaj, békalencse , najas ha más nem..ingyenes növény kb
 
Na hello!
Nagy oromomre az agancsalga eltunt, koszi a tanacsokat! A megoldas az lett vegul, hogy kb 0,3 ml t adok a Micro Macrobol es levettem a vilagitast 7 orara. Meg maradt egy kicsi zold pontalga a novenyeken estleg ha arra tudtok valamit szivesen fogadom!
De! Ma lattam hogy a Red Mooron kis apro piros gömböcskék vannak, nem sok, csak nehany... Ez micsoda?
 
Na hello!
Nagy oromomre az agancsalga eltunt, koszi a tanacsokat! A megoldas az lett vegul, hogy kb 0,3 ml t adok a Micro Macrobol es levettem a vilagitast 7 orara. Meg maradt egy kicsi zold pontalga a novenyeken estleg ha arra tudtok valamit szivesen fogadom!
De! Ma lattam hogy a Red Mooron kis apro piros gömböcskék vannak, nem sok, csak nehany... Ez micsoda?
Szerintem az csiga lesz. Én ekkora nanomhoz Odyssea CFS 130-at használok. Az az akasztós nagyon karcsú.
 
Back
Oldal tetejére