• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akváriumok méretezése merevítés nélkül

Fura ez az üvegvastagság téma, nekem az akváriumokban nagyon járatos és sokak által ajánlott üveges 10 milisből épített 80x35x35-öset, bőven ragasztózva. Szerintem az unokáim is használhatják majd, baromi masszív.
Az Oase meg a 180 literes 90x45x45-ös Scaperline-t, jóval kevesebb ragasztó használatával 6mm-esből gyártja :unsure:
6mm? A GA-ban a ScapeLine 90 90x45x45 8mm van feltüntetve. Merevítés nélkül. Tudják mit csinálnak, de én nem merném bevállalni a 8mm-t. Fő a biztonság.
 
Sziasztok!
Amikor egy aki szabásmintáját készítem, rá kell számolni valamennyit a szilikon miatt a méretekre?
Úgy értem, a medence frontja 191 cm széles lesz. Az alja 189 cm legyen ha 10-es az oldala, vagy egy kicsit kisebb?
köszi
 
Sziasztok!
Amikor egy aki szabásmintáját készítem, rá kell számolni valamennyit a szilikon miatt a méretekre?
Úgy értem, a medence frontja 191 cm széles lesz. Az alja 189 cm legyen ha 10-es az oldala, vagy egy kicsit kisebb?
köszi
Ez gondolom merevített alul felül és áthidalóval
 
Sziasztok!
60x40x45-ös akváriumhoz elèg a 6 mm merevítès nélkül vagy kell a 8-as?
Erre a kérdésre alább egy javaslat. Az alábbi adatok szerint a 60*40*40 még lehetne 6mm-es üvegből, a 45 magas már nem. 🙂
Gondolom azért van a hossz merevítés, de én nem adnék érte egy forintot se, inkább vastagabb üveg merevítés nélkül. De itt egy iránymutatás...

View attachment 179239
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére