• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akváriumok, amiről legtöbben csak álmodunk

viktorlantos

Alapító
Admin
CAU oldalán látható a következő interjú Mashashi Ono-val. Ha a név nem is mond sokat érdemes rápillantani, hogy milyen eredményeket sikerült elérnie az IAPLC hajnalán. Fantasztikus!

http://www.cau-aqua.net/index.php?optio ... 6&Itemid=2

Azt is érdekes látni mennyit fejlődik az IAPLC és a növényezés. Mennyivel jobbak és sokkal részletesebbek, kidolgozottabbak a mai akváriumok az élmezőnyben. Pedig ez csak néhány éve volt....
 
Nem biztos, hogy ebbe a topicba illik a legjobban, de egy pillantást érdemes vetni a "kicsikére". (Atti figyelmébe is ajánlom ;))

foto.jpg
 
Nekem nagyon tetszik! Én szeretem a dzsungelt, izgalmas. Sajnos az akvakertészhez igazodik az expo így az aki nem nagyon látszik :(.
 
viktorlantos said:
Jó agyas ez a lengyel aki. Talán NAAcademy volt? Találkoztam már vele korábban, de szépecske :thumbup:

Hàt az tuti,hogy nem a "gazdàjàra" utott! :D
 
Megjött ma a CAU Aquascape könyve Hongkongból... mindenkinek ajánlom, tömény 232 oldal inspiráció gyönyörű képekkel húszegynéhány dolcsiért szállítással együtt! Nem semmi kiadvány...
 
Back
Oldal tetejére