• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akvárium videók

keymaker

Alapító
Admin
Moderátor
Gondoltam nyitok egy topic-ot, a neten fellelhető top minőségű videóknak.

● ADA akvárium berendezés az amerikai kollégáktól. Must see!
screenshotxup.png


Mark Evans akija (UKAPS) és felszín fodrozódás minta. Egy másik. Növények nyírása. A legújabb...
diatoms1.jpg


● George Farmer - Project Scree és egy londoni galéria képei, ahol kiállították több más UKAPS-es akváriummal együtt.
5095007720c37585f860b.jpg


Viktor nanoja.
509020154974f243684fb.jpg


Viktor ADA IAPLC 96. helyezett akváriuma.
50929194438712d37f75b.jpg


● Viktor üveg difije (porlasztás minta).
50185819429ba957a5a6z.jpg


● Samc - 60 cm nature aquarium.
500dfirstvideos066.jpg


ADA Galéria - Niigata (1), James Seymour felvétele (2), (3), Jeff Senske felvétele (4). ADA akvárium berendezés 1, 2, iwagumi. 2011 január
1.1205625600.15032008276.jpg


● ADA nemzetközi akvakertész verseny (IAPLC 2010) - 17. helyezett. Koji Nakamura (Japán).
001790012.jpg


Otocinclus halak fogása Venezuelában a természetes élőhelyükön.
catching.jpg


Diszkoszos aki

● Svéd barátunk, Daniel (DefDac) új akija. (Fejlesztés alatt, itt.)

● Oliver Knott berendez (nano akvárium)

Altum etetés Amano otthoni akváriumában és egy másik video-n...
bigtank.jpg


● Sanj (UKAPS) 1600 literes akváriuma
centralshot1.jpg


A listát ebben a hozzászólásban bővíteni fogom! Köszönöm mindenkinek, aki linkeket küldött !!! :thumbup:
 
recon said:
Izlés kérdése a dolog, de ez egy tökéletes példa, hogy egy egyébként jól működő Ryuboku scape-et hogyan lehet tönkretenni 100 összevissza úszkáló élénk neonhallal. A neonokat valahogy nem tudom elképzelni egy fás setup-ba, inkább iwagumiba valók. Szerintem.

A video és az aki egyébként remek ! :thumbup:
 
keymaker said:
recon said:
Izlés kérdése a dolog, de ez egy tökéletes példa, hogy egy egyébként jól működő Ryuboku scape-et hogyan lehet tönkretenni 100 összevissza úszkáló élénk neonhallal. A neonokat valahogy nem tudom elképzelni egy fás setup-ba, inkább iwagumiba valók. Szerintem.

A video és az aki egyébként remek ! :thumbup:

Még jó hogy sokfélék vagyunk. Nálam is bejött. ;) :thumbup:
Baromi jó egyébként látni mozgás közben is ezeket az akváriumokat. Sokat dob rajta.
 
baci said:
http://index.hu/tudomany/2011/02/25/a_vilag_legkisebb_akvariuma/
Szerencsétlen dániók. Remélem, csak index sugallja azt, hogy ez egy állandóra tervezett akvárium, és valójában csak a videó kedvéért rakták bele a halakat.

Hogy valami szépet is mondjak:
 
baci said:
Szerintem maradhatna a mákszemre írkálásnál.

Csatlakozom az előttem szólóhoz :!: Az a baj, hogy 1/4 művelték elhiszik amit olvasnak, beleértve a legkisebb halat is.

...aki holtig tanul
 
Jani 614 said:
Tudom,hogy nem szeretitek az elevenszülőket a növényes akiban de ehhez mit szóltok?
Szerintem nagyon jól mutatna ez a fajta!
zg9clqKP ... re=related

Röviden: http://www.hallap.eoldal.hu/cikkek/xi.html
Egy kicsit hosszabban: 50 liter alatt NE!!!! ugrálós! A szép egészséges növények mellett nézetem szerint a "nagyszülővé válás" (halaink természetes szaporulata) leírhatatlan pozitív érzés. De ez gond is kinek ajándékozzuk el :?: Ez olyan mint a kiskutya - kiscica. Előzetesen mindenki szeretne, de amikor konkrétizálódik...

...aki holtig t anul
 
Back
Oldal tetejére