• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akvárium videók

Bár nem kimondottan növényes akvárium, mégis érdemes megnézni ezt az 1875-ben készült, viktoriánus korabeli medencét. Felújított állapotban, működés közben, modern technikával ellátva. Azokban az időkben a világítást valószínűleg napfény oldotta meg, a szűrését meg a növények. :)

 
Az iwagumi szerelmeseinek egy akvárium :love:


És a növényes-vitorlásos tábornak is egy:


A csatornán fent van Cecska Savannája is :)

Nem tudom mennyire lesz hosszú életű a csatorna. Mert ahelyett, hogy összefogna néhány videó tartalmat egy csatorna alá, leszedi az eredeti szerzőtől, átlogózza és feltölti magához.

A legutóbbi megmozdulása már az IAPLC top 21 akvárium volt amire rátolta az ada videóin szereplő zenéket.
Lehet az ADA is emiatt kapcsolta le a rögzített IAPLC stream tartalmat?

Cecska videóért ezért kapott egy szerzői jogi kickbant tőlünk a youtube felé. Remélem észhez tér. Mert ahogy látom minden tartalommal ez megy.
 
Köszi!
Hogy ezt miért nem láttam néhány hónappal korábban láttam!?! Tényleg dobhatnék mohát az ágakra. Előre is tehetnék köveket, de ott nem maradt hely, mert hátul van egy kis talaj sáv.
A későbbiekre mindenképpen hasznos lesz! (y)
Bocs a késésért :D De ha akkor találkoztam volna vele, akkor meg eszembe se jut linkelni, vagy neked címezni. Ezért tőlem a jövőben is csak ilyen megkésett inspirációra számíthatsz :)
Mellesleg szerintem még pont időben vagyok :p
 
Néha feltévedek nem-latin betűs youtube oldalakra, itt is rengeteg csemege van, csak hát keresni nehéz ugye :) Szerencsére a továbbkattintás az ajánlások közé már egyszerűbb.

Itt pl valami hasonló készül, mint Béláék GA scapers dayes akváriuma

Másik erdős

Erről az akváról is van több videó (ahogy az előzőről is), mohakötözéses, nyírásos stb.

Más fás
 
Back
Oldal tetejére