• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akvárium videók

Filipe Oliveira új akváriumáról egy szép kis videó!
60 literes aki One Step Closer .
 
Grigoriy Polishchuk neve nem ismeretlen az akvakertész versenyeken, itt van egy kis összeállítás az eddigi munkáiról! ;)
S hogy nem csak szép akváriumokai vannak, még csodás olajfestményeket is készít, így szerintem nálla inspirációban nincs hiány!! :eek:
 
viktorlantos said:
Akvárium evolúció.... tanulságos mennyi átalakulás volt, mire egy IAPLC 33. hely becsúszott.
:shock: :eek: Nagyon jó volna több verseny akváriumot így végig kísérni a pályafutásán, tanulságos lenne! :thumbup:
 
Planted aquarium competition "Brillux" - PetFair 2011 Lodz, Poland

Remélem nmég nem volt.
 
Ímhol a hétvégi installáció. Elkövetők: Levinen, Atti76, N-dee, Orpheus és jómagam. Most még nagyon friss a medence, kíváncsi vagyok, egy hónap múlva mit mutat majd, akkor újra jelentkezem ezzel a kis sarok darabbal.
Mindenkinek szeretettel: :thumbup:
 
deck said:
viktorlantos said:
Ügyesek voltatok :thumbup:
Neked pedig gratu a szervezésért :clap: :thumbup:


Jaaa, hogy ez akkor NEKÜNK szólt...

Ez esetben, köszönjük!

Mindenkinek aki részt vett benne természetesen, de a fenti üzenet kifejezetten KaZe-nak.
De ne offoljuk a videó topikot.
 
Jól van srácok, meg vagyok magunkkal elégedve! Remélem másoknak is tetszik, de nyugodtan dobhatjátok a kritikát is, nem sértődünk meg :cool:

Vik, köszönjük a gratulációt ;)
 
viktorlantos said:
Ügyesek voltatok :thumbup:
Neked pedig gratu a szervezésért :clap: :thumbup:
Most nézem csak, hogy ezeddig még nem nyilatkoztam. Nagyon köszönöm Vik, nemkülönben örülök, ha tetszik. :)
 
KaZe said:
Ímhol a hétvégi installáció. Elkövetők: Levinen, Atti76, N-dee, Orpheus és jómagam. Most még nagyon friss a medence, kíváncsi vagyok, egy hónap múlva mit mutat majd, akkor újra jelentkezem ezzel a kis sarok darabbal.
Mindenkinek szeretettel: :thumbup:

Gratulálok srácok! Örülök hogy ott lehettem és figyelhettem a profi munkátokat! Kaze drusza pedig igazi show mester! :thumbup:
 
HUGO said:
KaZe said:
Ímhol a hétvégi installáció. Elkövetők: Levinen, Atti76, N-dee, Orpheus és jómagam. Most még nagyon friss a medence, kíváncsi vagyok, egy hónap múlva mit mutat majd, akkor újra jelentkezem ezzel a kis sarok darabbal.
Mindenkinek szeretettel: :thumbup:

Gratulálok srácok! Örülök hogy ott lehettem és figyelhettem a profi munkátokat! Kaze drusza pedig igazi show mester! :thumbup:
Köszi Hugo, de tudod, a közönség, Gábor, Robi és Béci nélkül semmire se mentünk volna. :clap:
 
Sziasztok!

Valamelyikőtöknek volt az oviban a jele "tuskó fejszével"!?
Bocsánat de az előre meredő ágról a lányom ovisszekrény szomszédjának jele ugrott be.
Egyébként szuper zöld!
Végre itthon is bátorkodik valaki az álltalánostól eltérőt alkotni!
 
A. Kavicsos said:
Sziasztok!

Valamelyikőtöknek volt az oviban a jele "tuskó fejszével"!?
Bocsánat de az előre meredő ágról a lányom ovisszekrény szomszédjának jele ugrott be.

Én folyamatosan ki akartam vetetni azt a fallikus ágat, de nem szavazták meg... :D
 
Back
Oldal tetejére