• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akvárium kölcsönbe

Mr.Bob

Főkertész
Sziasztok.

Egy kis segítséget szeretnék kérni.
1-2 héten belül nekikezdenék szétbombázni a jelenlegi low-tech akváriumomat és beindítanám az új felszerelésekkel. Már minden megvan hozzá, csak a GA levelére várok mikor mehetek a holmikért. ;)
A beindítás idejére szeretnék kölcsönkérni egy kisebb akit, hogy a jelenlegi lakók túléljék. A jelenlegi belső szűrőt tudom használni ha a kölcsönaki 40cm magas legalább. Elég volna egy 30-40 literes max, az sem baj ha vízköves, vagy karcos... csak a víz maradjon bent. :) én érdi vagyok, de 10-kmen belül mobil vagyok bárhova.
Az esetleges felajánlásokat előre is nagyon köszönöm.
 
Egy 40 literes akváriumot szívesen átadok csütörtök felé a XI. kerületben.
Sajnos nem tudtam üzenetben küldeni...
Szia, köszi a felajánlást előre is.
A méret és a helyszín tökéletes. Az a nagy kérdés, hogy van-e hozzá valamilyen kis technikád is, hogy oxigént kapjanak a halak? vagy van 40cm magas legalább az aki, hogy beleférjen a jelenlegi szűrőm?
Köszi, üdv:
Mr.Bob

Tapatalkkal küldve az én SM-G950F eszközömről
 
Szia Luigi,
sajnos neked sem tudok privát válaszolni. Ha Miles úr válaszol de mégsem klappol valami, akkor hívlak.
Nagyon köszönöm. :)
 
Sajnos nem tudtam üzenetben küldeni...
Szia, köszi a felajánlást előre is.
A méret és a helyszín tökéletes. Az a nagy kérdés, hogy van-e hozzá valamilyen kis technikád is, hogy oxigént kapjanak a halak? vagy van 40cm magas legalább az aki, hogy beleférjen a jelenlegi szűrőm?
Köszi, üdv:
Mr.Bob

Tapatalkkal küldve az én SM-G950F eszközömről
Ment PM
 
Sziasztok!

BP-en szükségem lenne egy 120L körüli akváriumra néhány hétre a lakás átrendezés idejére (talán 1 hónap, de lehet, hogy csúszok vele).
Esetleg lenne valakinek kölcsönbe? Bármilyen állapot megfelel.

Köszönöm,
 
Sziasztok!

BP-en szükségem lenne egy 120L körüli akváriumra néhány hétre a lakás átrendezés idejére (talán 1 hónap, de lehet, hogy csúszok vele).
Esetleg lenne valakinek kölcsönbe? Bármilyen állapot megfelel.

Köszönöm,
Feltétlenül egybe kell meglennie a 120 liternek? 3 x 75 nem jó, @ierdelyi ? Csak le kell kapni a szekrény tetejéről.
 
Back
Oldal tetejére