• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akvárium elektromos vezérlő kicsit másképp

Nem
Helló!
Mi a mérete a butorlapnak amibe a pumpàk vannak furva? Mekkora a lyuk amit furtal , es hová vannak furva - egymástól cm
-a szélétől cm
Meg akarom ma csinálni holnap meg melóban össze rakni.
Ja és annak a mérete amin a tartályok vannak?

Nem akarok beszólni, de miért nem méred le a pumpát? :D (de szerintem ahonnan rendeltem a méreteket is megadták)
 
Egy kicsit nekem is furcsa, amit kérdezel.
A lap méretét neked kéne megmérni, hogy odaférjen, ahova szeretnéd rakni.
Amúgy a pumpának 30 mm-es furat kell és egymástól 60 mm-re kell fúrni a lyukakat (természetesen a lyukközépre gondoltam). Nálam legalábbis így van. A tartályok 65x65 mm-es nagyságú lyukakba fér bele.
Remélem tudtam segíteni. :)

IMG_0625.JPG
 
Utoljára módosított:
Ha esetleg tőlem kérdezed a méreteket (mert nem derül ki), kicsit feljebb írtam, hogy 65x65 mm, ha esetleg a magasság is érdekel az 150mm.
 
Itt látszik, hogy én mennyire húztam rá. Bőven elég.
Külön légző cső nem kell (az elején nekem is benne volt - az előző fényképen még látszik - , de kivettem, mert az egész szekrényben érezni lehetett az illatát, meg jobban párolog is a táp), elég, ha csak kilyukasztod az egyik lyuk helyét a záró dugóban.

IMG_0715.JPG
 
Lassan, de alakul a felhasználói felület is.
A képen 10:00->10:30 napfelkelte mely 10%ról indul.
Majd 20:00->20:30 napnyugta teljes kikapcsolásig.
30 időpont lesz egy napra, ennyinek bőségesen elégnek kell lennie. Gondolkodom előre leprogramozott beállításokon pl: "felhős nap", de egyenlőre nem látom értelmét, mert a 30alkalom/napba bőven belefér az időjárás, hold szimulációs is.
Mindenesetre jöhetnek a vélemények, hogy mit hogyan alakítsak.
(A 3 fehér téglalap és a "tömb kiíratás" gomb csak a tesztelés miatt van ott, azoknak a helyén lesz a tőle jobb oldali panel)

K_pkiv_g_s_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Szia,topik elejét olvasgattam ,nagyon megtetszett a vezérlö amit epitettel,ugyhogy belevágok én is vmi hasonloba,annyi kerdesem lenne h mennyire megbízhato az a márka aki az idörelét gyártsa (CRM-91H)?
mert náluk találtam programkapcsolot, es minden mast is,az ár is elfogadhato ,na meg igy egy helyröl mindent betudok szerezni...
 
Javaslom használj névre szóló megszólítást is, mert többen is közzé tettük a vezérlőnket ebben a témában ;), és ha a név elé egybeírva egy @ jelet is teszel, akkor az illető értesítőt is fog kapni, hogy valahol szóba jött a neve (y) . Hasznos dolog, mert nem mindenki olvas minden témát amiben valaha is beleírt.
 
Javaslom használj névre szóló megszólítást is, mert többen is közzé tettük a vezérlőnket ebben a témában ;), és ha a név elé egybeírva egy @ jelet is teszel, akkor az illető értesítőt is fog kapni, hogy valahol szóba jött a neve (y) . Hasznos dolog, mert nem mindenki olvas minden témát amiben valaha is beleírt.
uhh ,igazad van ,megfeletkeztem rola ,szoval @Blasio -nak cimeztem a kerdest
 
Itt látszik, hogy én mennyire húztam rá. Bőven elég.
Külön légző cső nem kell (az elején nekem is benne volt - az előző fényképen még látszik - , de kivettem, mert az egész szekrényben érezni lehetett az illatát, meg jobban párolog is a táp), elég, ha csak kilyukasztod az egyik lyuk helyét a záró dugóban.

IMG_0715.JPG

Szia!

Azt szeretném kérdezni, hogy milyen potikat használsz (kOhm, W), illetve hogy mennyire tudod vele leszabályozni a pumpákat?
 
Back
Oldal tetejére