• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akvárium a gyereknek

Coller

Mágus
Sziasztok!

Úgy fest, hogy a négy gyerek közül az egyik szeretne egy saját üveget. Rendkívül kevés a hely, és valami atomstabil rendszer kell, mert nálunk ilyen egy hét itt, egy hét ott rendszer van a két saját gyerekekkel, tehát fullos hetek lesznek, amikor sem ő, sem én nem tudunk ránézni (tőlem kapja az akváriumot, de nem nálunk lesz, hanem az anyjánál, nálunk már sehol sem fér el :D )
Szóval. Mit tennétek a helyemben?
Én egy 10-20 literes lowtech kockában gondolkodom alap növényekkel és néhány neocaridinával. 10. születésnapra lesz az akvárium. Tudom hogy a nagyobb üveg stabilabb de gondolnom kell a karbantartási munkákra is, amikben nemigen tudok segíteni. Nálam a 20as kocka baromi stabil, szóval nincsenek félelmeim, de kíváncsi lennék, ti hogyan oldanátok ezt meg?
 
Ha nekem kellene a saját gyerkőcnek venni, én is egy low energy dolgot csinálnék. Szigorúan dennerle szettet. Ebben van szivacs, hangtalan belső szűrő, lámpa és ami a legfontosabb: TETŐ. Ha sokat nem vagytok az üveg mellett a tető kimondhatatlan előny a párolgás ellen.
Tudom ez a szett az egyik legdrágább, de a legmagasabb minőség is. Szívem szerint naponta építenék egy ilyet.
 
Back
Oldal tetejére