• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akvarisztikai ragasztók

ranagol

Főkertész
Sziasztok.
Nem találtam hasonló témát, ezért nyitottam.
A fórumon, ha akvarisztikai ragasztóról van szó, mindig az FBS ragasztót emlegetik. Viszont mi van akkor, ha ez nem elérhető. Több helyen érdeklődtem, ahol lehet, de nem találtam ahol forgalmazzák.
Milyen ragasztó ami megfelelő még? Akár kövek ragasztásához, akár DIY megoldások ragasztásához.
A boltok polcain vagy 20 fajta is található.
Minek kell szerepelnie a leírásában?
 
Sziasztok.
Nem találtam hasonló témát, ezért nyitottam.
A fórumon, ha akvarisztikai ragasztóról van szó, mindig az FBS ragasztót emlegetik. Viszont mi van akkor, ha ez nem elérhető. Több helyen érdeklődtem, ahol lehet, de nem találtam ahol forgalmazzák.
Milyen ragasztó ami megfelelő még? Akár kövek ragasztásához, akár DIY megoldások ragasztásához.
A boltok polcain vagy 20 fajta is található.
Minek kell szerepelnie a leírásában?
F.BS doboza kék a tubus zöld. A felirat fekete fehér a háttér.:) GOOGLE!!! :) Miféle boltban kerested? Szerelvény boltban (víz gáz fűtés) tuti,hogy van.Ha ott nem ismerik elég nagy a baj.De kell legyen a barkácsboltokban is.
 
F.BS doboza kék a tubus zöld. A felirat fekete fehér a háttér.:) GOOGLE!!! :) Miféle boltban kerested? Szerelvény boltban (víz gáz fűtés) tuti,hogy van.Ha ott nem ismerik elég nagy a baj.De kell legyen a barkácsboltokban is.

Nem azzal van a baj, hogy nem ismerem, hanem azzal, hogy nem tudom beszerezni...
 
A várpalotai Tescoban én is láttam a fehérvári nagyobb, ott csak van ;), de ha csak kövekhez kel, nem akvárium ragasztásához, akkor másfajta sziló is jó csak ragasztásra utaló írás legyen azért rajta, egy biztos 500Ft-os fugázó tömítő nem jó :D . Legutóbb Soudal Építőipari neutrális szilikont vettem (nem akváriumi célra), kövek ragasztására szerintem az is jó.
 
írtam neked, hogy a szilvamag téri gazdaboltban lehet kapni, én is ott vettem. 1000% hogy nekik van.
 
írtam neked, hogy a szilvamag téri gazdaboltban lehet kapni, én is ott vettem. 1000% hogy nekik van.

Köszi @nebula a tippeket, végig zongoráztam őket. Amit írtál helyeket, Erfa Kft. - nél nincs, Obi, Praktiker, Tesco nincs, s a szilvamag téri boltot pedig nem találtam meg.

Aztán végülis megoldódott a mai napon. Az Obi-ban jártam a világítás felfüggesztésemhez megvenni a dolgokat. S ismét bekérdeztem az egyik ott dolgozótól, hogy árulnak FBS-t... S érdekes módon volt. Azért érdekes, mert előtte két alkalommal két különböző ott dolgozó állította, hogy nekik nincs ilyen ragasztójuk.
 
Köszi @nebula a tippeket, végig zongoráztam őket. Amit írtál helyeket, Erfa Kft. - nél nincs, Obi, Praktiker, Tesco nincs, s a szilvamag téri boltot pedig nem találtam meg.

Aztán végülis megoldódott a mai napon. Az Obi-ban jártam a világítás felfüggesztésemhez megvenni a dolgokat. S ismét bekérdeztem az egyik ott dolgozótól, hogy árulnak FBS-t... S érdekes módon volt. Azért érdekes, mert előtte két alkalommal két különböző ott dolgozó állította, hogy nekik nincs ilyen ragasztójuk.
De az alap kérdésre sajnos nem jött válasz, pedig engem is érdekelne.
 
Sziasztok,

Érdeklődni szeretnék, hogy milyen típusú pillanat ragasztót használhatnék akrváriumba, pl kövekhez növény, fához kő, vagy műanyag és kő ragasztásához, mit nem tartalmazhat a ragasztó?

Köszi
Tokken
 
Back
Oldal tetejére