• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akvarisztikai és horgász vásár Friedrichshafen!

kuchi

Kertész bálvány
Tegnap elutaztam a Bodeni to melleti kis värosba Friedrichshafenba,az evente megrendezesre kerülö väsärra!Tavaly elött is voltam,igaz nem sok minden volt ami engem(minket erint)Aquascaping,iden mär elöre erdeklödtem lesz -e ADA stand!Szerencsere jelen voltak,Jörg a Nemet ADA feje+Andi a sväjci Adätol.Gyönyörü idö,2,5 ora autokäzäs es megerkeztem,mär kiväncsi voltam!Penteken mentem mert a szombat az tul zsufolt nekem.A hatalmas csarnokban,mindenfele kiälito volt,de engem csak egyvalami erdekelt az ADA STAND.Erdekes de most kezdtek el foglalkozni a Twinstar-ral,mire megjegyeztem,hogy nekem mär november ota üzemel,neztek es kerdeztek:Viktor,Balazs,Ungarn?A super jet szeriäbol jelen volt az egesz,kövek ami a fotokon is lätszik nagy välasztekban.A fotokat csak gyorsba csattintottam(bocs a minösegert).Szerintem aki a közelbe el vagy tartozkodik erdemes egyszer ellätogatni,es körül nezni!
P1060091.JPG
P1060092.JPG
P1060094.JPG
P1060099.JPG
P1060100.JPG
P1060101.JPG
P1060102.JPG
P1060106.JPG
P1060108.JPG
Van peg pär kep ha valakit erdekel!
 
hejjj ez meg nekünk van messze.... pedig olyan jó kis rendezvények vannak arrafelé

köszi a képes beszámolót :) legközelebb is várjuk! :)

Erdekes de most kezdtek el foglalkozni a Twinstar-ral,mire megjegyeztem,hogy nekem mär november ota üzemel,neztek es kerdeztek:Viktor,Balazs,Ungarn?

:)

Oliver Knott-nak küldtünk mintákat korábban. Aztán addig kérdezősködtek Jörg és Andi is, hogy a végén ők csinálják most az EU nagy részét.
Mi meg megmaradtunk trendmakereknek :)

De így, hogy ők felkarolták biztosan rengeteg akváriumba lesz látható a németeknél is.
 
Meg egy érdekesség!Jörg-el beszélgetve megemlítette,hogy a visszafolyás gätlot érdemes fel évente kicserélni!Miért is?Szerintem nem sokan cserélgetik a jófajta ADA-t!
 
Meg egy érdekesség!Jörg-el beszélgetve megemlítette,hogy a visszafolyás gätlot érdemes fel évente kicserélni!Miért is?Szerintem nem sokan cserélgetik a jófajta ADA-t!

Bizony, ez régebben is téma volt. Valószínűleg azért, mert ennyi idő alatt romolhat annyit, hogy átengedje a folyadékot amit meg kéne tartania. Szerintem sem sokan cserélgetik, nem nagyon tudok ilyenről.
Ezt az ADA írja, GA oldalról másolva:
A hagyományos műanyag visszafolyás gátló szelepek egy idő elvesztik megfelelő záró képességüket. Ezért célszerű őket bizonyos időnként cserélni. Az ADA Cabochon Ruby üveg visszafolyás gátló szelep amellett, hogy tökéletes minőségű üvegből készült, a benne lévő rubinhoz közeli ásvány miatt hosszú időn át is megőrzi funkcióját. Sosem kell cserélni. A kiváló minőségű üveg pedig esztétikailag is nagymértékben hozzájárul akváriumunk összképéhez
 
Meg egy érdekesség!Jörg-el beszélgetve megemlítette,hogy a visszafolyás gätlot érdemes fel évente kicserélni!Miért is?Szerintem nem sokan cserélgetik a jófajta ADA-t!

Most már eltelt annyi év, hogy biztonsággal ki lehessen jelenteni, hogy a néhány havi cserék feleslegesek.
A szelepek megbízhatók és ritka a meghibásodás. Szerintem legalább 2000 ilyen szelepet eladtunk már a cég start óta, talán többet is. Mi sem cserélgetjük, de tény hogy az ADA javasolja az időnkénti cserét.
 
Back
Oldal tetejére