• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akvarisztikai applikációk

Sziasztok, BÚÉK!

Aki tesztcsíkot használ, annak a JBL Pro Scan app segíthet számszerűsíteni a nem túl pontos értékeket.
(Nálam az Aqua Enlightment app a Calculate menüpontban nem jeleníti meg a LED lámpa opciót.)
Üdv.
 
Sziasztok!
A következő kérdéssel fordulnék hozzátok: én egy Chihiros A601 lámpát használok, amit nagyon szeretek. Viszont az app, ami vezérli nálam nagyon nehézkesen használható. Eleinte kapcsolódni volt nehéz, pár hónapja, egy frissítés után ez könnyebb lett, viszont belépve nem akar váltani a különböző beállítások között.
Amikor beüzemeltem, (kb. 2 éve) próbáltam a fellelhető más applikációkkal is, de egyik sem tűnt kompatibilisnek ezzel a lámpával.
Szóval a kérdésem: Van valakinek hasonló tapasztalata ezekkel a nehézségekkel, vagy ezek kiküszöbölésére valamilyen megoldása, ill. tudtok-e olyan app.-ot, amelyikkel helyettesíthető a gyári, és jól működik?
 
Sziasztok!
A következő kérdéssel fordulnék hozzátok: én egy Chihiros A601 lámpát használok, amit nagyon szeretek. Viszont az app, ami vezérli nálam nagyon nehézkesen használható. Eleinte kapcsolódni volt nehéz, pár hónapja, egy frissítés után ez könnyebb lett, viszont belépve nem akar váltani a különböző beállítások között.
Amikor beüzemeltem, (kb. 2 éve) próbáltam a fellelhető más applikációkkal is, de egyik sem tűnt kompatibilisnek ezzel a lámpával.
Szóval a kérdésem: Van valakinek hasonló tapasztalata ezekkel a nehézségekkel, vagy ezek kiküszöbölésére valamilyen megoldása, ill. tudtok-e olyan app.-ot, amelyikkel helyettesíthető a gyári, és jól működik?
Ezt tessék ide írni. Hamarabb lesz válasz. 😉
 
Tervezem, hogy a másik két akváriumom is megcsinálom idővel de szeretném egy fokkal precízebben tenni legalább, mint hogy csak a fejemben éljen a kép az elrendezésről. Elkezdtem keresgélni valami tervező programot, miután rajzolásból annyira béna vagyok, hogy magamnak sem tetszik az amit a papírra rajzolnék. Találtam egy ilyen oldalt, hátha nektek is segít a tervezéssel:

 
Tervezem, hogy a másik két akváriumom is megcsinálom idővel de szeretném egy fokkal precízebben tenni legalább, mint hogy csak a fejemben éljen a kép az elrendezésről. Elkezdtem keresgélni valami tervező programot, miután rajzolásból annyira béna vagyok, hogy magamnak sem tetszik az amit a papírra rajzolnék. Találtam egy ilyen oldalt, hátha nektek is segít a tervezéssel:

A tagság ismeri és használja is. A GA még versenyt is csinált belőle tavaly. 😉
 
A tagság ismeri és használja is. A GA még versenyt is csinált belőle tavaly. 😉
Hát, a naplómban írtam, hogy újszülöttnek minden vicc új. Keresgéltem valami alkalmazást, átolvastam ezt a topicot is de egy idő után már csak a világításról van szó benne. Ezért gondoltam, hogy ideteszem ezt az oldalt ha valaki szintén keresgélés közben idetéved.
 
Sőt még támogatjuk is a fejlesztését 💰:) ami sajnos a fejlesztő tanulmányai miatt most szünetel.
Vik, ha már így összefutottunk e topikban, lenne egy kérdésem. (Tavaly írtam e-mailt a fejlesztőnek, de válasz nuku.)
1) Hogyan tudom lementeni az elkészített szkép tervet?
2) Hogy tudok "tiszta lapot" kreálni egy új tervezéshez?
 
Vik, ha már így összefutottunk e topikban, lenne egy kérdésem. (Tavaly írtam e-mailt a fejlesztőnek, de válasz nuku.)
1) Hogyan tudom lementeni az elkészített szkép tervet?
2) Hogy tudok "tiszta lapot" kreálni egy új tervezéshez?

A használatban sokat nem tudok segíteni. Nem volt még elég erőm, hogy játszak vele.
De a fejlesztő srác múlt év végétől nincs a projekt mögött. Valószínűleg ezért sem válaszolt.

Maga az app szerintem nem arra jó, hogy később szerkeszd a tervet, csak arra, hogy megcsinálod és csinálsz róla egy screenshotot pl
 
lenne egy kérdésem. (Tavaly írtam e-mailt a fejlesztőnek, de válasz nuku.)
1) Hogyan tudom lementeni az elkészített szkép tervet?
Én emlékszem, mert én is válaszoltam neked: https://akvakertesz.hu/threads/akvakertesz-afterparty.8735/post-523070
De akkor ezúttal be is linkelem: https://scape-it.io/en/faq/

2) Hogy tudok "tiszta lapot" kreálni egy új tervezéshez?
Nekem ab ovo soha nem jelent meg a "New Layout" link. Tehát még mindig azt szerkeszthetném, amivel tavaly nyertem.

A főoldalon a Scape Now-ra kattintva feljön a korábbi projekted? Itt elvileg tudsz oldalra is lapozni és választani 3 korábban megkezdett és/vagy új layout között.
 
Back
Oldal tetejére