• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akvarisztikai applikációk

A könyvjelzőket én tizenéve elengedtem, amikor még nem lehetett keresni köztük, gyorsan értelmüket vesztették :D
A korábbi feljön, de nem tudok oldalra lapozni.
Tényleg nem? :unsure: Esetleg másik böngészővel? Nálam PC-n Chrome-ban adja magát a dolog, mobilon is tisztán látszik a lapozó. (szerk: a ... alatt pedig lehet választani a layout törlését is)

ps (mindenkinek): ha már prntscr, még egy pro tipp (na jó, nem az, csak én nemrég fedeztem fel): Win+Shift+S kombóra feljön a képernyőmetsző, amivel tetszőleges képernyőrészletet tudunk vágólapra másolni. A Gépházban is beállítható, hogy a Prntscr billentyű lenyomására alapból ez ugorjon fel.
 

Attachments

  • Screenshot_2022-06-10-22-51-54-617_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-06-10-22-51-54-617_com.android.chrome.jpg
    60.4 KB · Megtekintések: 16
Utoljára módosított:
Esetleg egy chrome inkognitó mód? Ha az megoldja akkor lehet a böngészési gyorsítótárat kell üríteni, bár inkognitóban bármikor meg tudod nyitni; viszont ebben az esetben nem fogsz tudni menteni.
 
A könyvjelzőket én tizenéve elengedtem, amikor még nem lehetett keresni köztük, gyorsan értelmüket vesztették :D

Tényleg nem? :unsure: Esetleg másik böngészővel? Nálam PC-n Chrome-ban adja magát a dolog, mobilon is tisztán látszik a lapozó. (szerk: a ... alatt pedig lehet választani a layout törlését is)

ps (mindenkinek): ha már prntscr, még egy pro tipp (na jó, nem az, csak én nemrég fedeztem fel): Win+Shift+S kombóra feljön a képernyőmetsző, amivel tetszőleges képernyőrészletet tudunk vágólapra másolni. A Gépházban is beállítható, hogy a Prntscr billentyű lenyomására alapból ez ugorjon fel.
Laptopon Chrome alatt használom, mobilon nem netezek, mert azt még szemüveggel sem látom.
Ez a képernyőmetsző nagyon jó.

Viszont hatalmas segítség a beillesztett képed, @Jopet ! Azon látok egy halvány kockát a jobb oldalon.
Na, azon a környéken agyon nyomkodtam az egeret, és egyszer csak lapozott.
Hiába, nem csipázom, hogy a Windows frissítése óta a fekete is fehérnek látszik.
Köszönöm mégegyszer a segítséget. :)
 
Viszont hatalmas segítség a beillesztett képed, @Jopet ! Azon látok egy halvány kockát a jobb oldalon.
Na, azon a környéken agyon nyomkodtam az egeret, és egyszer csak lapozott.
A "kocka" a következő - esetemben üres - akvárium miniatűrje, inkább rajta a nagy > jelet kellene látnod - ami valóban csak akkor jelenik meg, ha föléhúzod a mutatót.
 
Back
Oldal tetejére