• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akvakertészek legifjabb generációja :)

Régen volt itt bejegyzés.
2017 11.30. 23:04
Megszületett Aliz 57 centivel és 3660 grammal.
https://www.flickr.com/gp/emze75/nu6728
Gratulálok itt is! :) Ti is kimaxoltátok ezt a fiú-lány dolgot! :) Nálunk is ugyanez a leosztás, korban is és imádni valóak. :) Persze egy gyerek is rengeteg örömet tud adni, de két ilyen pici, akik korban ennyire közel vannak egymáshoz, az megfizethetetlen! :)
 
Gratulálok itt is! :) Ti is kimaxoltátok ezt a fiú-lány dolgot! :) Nálunk is ugyanez a leosztás, korban is és imádni valóak. :) Persze egy gyerek is rengeteg örömet tud adni, de két ilyen pici, akik korban ennyire közel vannak egymáshoz, az megfizethetetlen! :)
Köszönjük!
Igazából nekem 3 gyerkőcöm van. Zalán 11, Tomi 1,5 és Aliz 0 éves leosztásban. Régebben nem így terveztem az életem,de mostanra elmondhatom, hogy révbe értem.

Tominak mutattam telefonon képet a húgától. Nézte, mosolygott és mondta: gyeje, gyeje.
 
Sziasztok!

A szívem nők iránt "telhetetlen"!
Ma 08.55 perckor világra jött legújabb szerelmem Bartos Zselyke Anna 3400g-al, 52cm-rel (bocsánat növényes akvarisztika, ismét egy komoly vetélytárs!)!

View attachment 103943

Baba, Mama (Annamari) jól vannak!

A.ttila
Isten hozott Te kis töpörödött akva-ördöglány ❣️
Nőj nagyra, szépre, és idővel sajátítsd ki Apa akváriumát. (Én megengedem. 🤭)

Anya és Apa, szívből kívánom, hogy ennél kisebb öröm ne nagyon tévedjen utatokba. :)
 
Sziasztok!

A szívem nők iránt "telhetetlen"!
Ma 08.55 perckor világra jött legújabb szerelmem Bartos Zselyke Anna 3400g-al, 52cm-rel (bocsánat növényes akvarisztika, ismét egy komoly vetélytárs!)!

View attachment 103943

Baba, Mama (Annamari) jól vannak!

A.ttila
Gratulálok!
Nincs ennél szebb érzés a világon. Nem szégyenlem, én negyed órán keresztül sírtam miután megszületett a kisfiam. Sok örömöt és jó egészséget kívánok az egész családnak!
 
Sziasztok!

A szívem nők iránt "telhetetlen"!
Ma 08.55 perckor világra jött legújabb szerelmem Bartos Zselyke Anna 3400g-al, 52cm-rel (bocsánat növényes akvarisztika, ismét egy komoly vetélytárs!)!

View attachment 103943

Baba, Mama (Annamari) jól vannak!

A.ttila
Attila, Annamari, nagy gratula nektek és kívánom, hogy erőben, egészségben cseperedjen! Minden jót nektek!😊😊
 
Back
Oldal tetejére