• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akvakertészek legifjabb generációja :)

viktorlantos said:
Gratu nektek szép kis csemeték.

Maci, ez a Jamie Oliver-es haj haláli :p
Köszi Viktor! :D
És ez az alaphelyzet, zselé és minden kellék nélkül ;)
 
Ugyan már megosztottam Lilit, de a bolond apukája ma betette őt a frissen zsákmányolt fotósátorba :roll: :lol:
Naplózni nem terveztem, de gondoltam bedobom. Kézből, fotósátor és két stúdiovakuval. Na jó meg egy 5DM2 fix 50 1.4-el.
Bedobtam pár színes kelléket, hogy ne csak a fehér domináljon. :angel:


Lili turns 4m old this week by viktorlantos, on Flickr
 
bitumen said:
Hogy van a kicsinek a retinája? Jól megvilágítottad szegényt! Gratula a kicsihez!

A sátor miatt nem kapott direktbe fényt, csak a sátor fehér falai adták a fényt. ;)
Egy 90cm-s sátorba kényelmesen befért és fentről világítottam a sátor falát vakukkal.
 
Szép baba!

Császáros volt? Csak mert nagyon kisimult. :)
(Nekem mindkét fiam császárral született.)
 
Szép baba!

Császáros volt? Csak mert nagyon kisimult. :)
(Nekem mindkét fiam császárral született.)
Köszi szépen!
Hagyományosnak indult, de a legvégén kicsit rázós lett a helyzet, így császáros lett.
Szerencsére mindenki jól van.

Jó egészséget babának és mamának:)Gratulálok Zoli!
Köszönjük szépen!
 
@Beni gratulálok! Jó egészséges nektek!
Mi is most éppen értünk haza a 12 hetes UH vizsgálatról, úgyhogy még mi sem tudjuk hogy kislány vagy kisfiú lesz. A lényeg, hogy a vizsgálatok szerint egyelőre minden rendben van :)
 
@Beni gratulálok! Jó egészséges nektek!
Mi is most éppen értünk haza a 12 hetes UH vizsgálatról, úgyhogy még mi sem tudjuk hogy kislány vagy kisfiú lesz. A lényeg, hogy a vizsgálatok szerint egyelőre minden rendben van :)
Köszi!
Nézd meg jobban a képet, Mi tudjuk a nemét, de csak 24 hetesen mutattam meg magát, tegnap! ;)
 
Tökéletes megfejtés! (y):LOL:
Gratula nektek @Beni! Remeljük minden a legnagyobb rendben lesz velük majd.
Nalunk is hasonlo a felallas, csak nalunk mar fiam 7, lanyom meg 5 eves....bar egyenlöre a fiamon kivül senki nem mutat aktivitast az akvakerteszet iranyaba. Ö is csak minimalisan erdeklödik...
 
Gratula nektek @Beni! Remeljük minden a legnagyobb rendben lesz velük majd.
Nalunk is hasonlo a felallas, csak nalunk mar fiam 7, lanyom meg 5 eves....bar egyenlöre a fiamon kivül senki nem mutat aktivitast az akvakerteszet iranyaba. Ö is csak minimalisan erdeklödik...
Én Fiam 1-1,5 évesen elkezdett a külső szűrő csövén felmászni, 2 nappal később már belső szűrőm volt helyette, jobb a békesség alapon...
Halakat imádja, esténként rendszeresen együtt etetünk, persze előtte kiporciózott adaggal. Mondjuk időnként néhány kisautót, dínót, sütit, gyurmát, ceruzát, stb ki kell halászni az akváriumból, de eddig mindenki túlélt mindent (fel tudja nyitni a zárt tetőt). Szeptemberben lesz 3 éves a kis lurkó, a hugica pedig november elején érkezik, ha minden rendben lesz!
 
Back
Oldal tetejére