• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Mythical cradle 36l

Nanobotok kellenek majd a karbantartáshoz.

Jó lesz ez, ott van rajta a kézjegyed, a rád jellemző aprólékos részletesség. Tetszik!
 
Hmm Sanyi ez egyre jobban tettszik (y)(y),megint ugrasz egy szintet az biztos,fel kell kötni a HAC-ra a gatyánkat :D
Kíváncsian várom hogy a növényválasztás és beültetés mennyire viszi majd el a scape látványtervét.
 
Középen a hasadéknál lesz a fókuszpont?

Nagyon bitang kis gyökerek! Mennyit sötétednek a víz alatt kb?
 
Hmm Sanyi ez egyre jobban tettszik (y)(y),megint ugrasz egy szintet az biztos,fel kell kötni a HAC-ra a gatyánkat :D
Kíváncsian várom hogy a növényválasztás és beültetés mennyire viszi majd el a scape látványtervét.
Örülök nagyon a véleményednek, ha kicsit is sikerülne az előző berendezésemnél jobbat építenem, boldog lennék.:) Látva az akváriumaitokat, a gatyám folyamatosan fel van kötve, nem ereszthetek le egy pillanatra sem, nem feltétlenül a verseny miatt, hanem főleg, hogy megpróbáljam tartani a színvonalat, amit itt a múltban meghatároztatok.:notworthy:
Növényezésre még nem is nagyon gondoltam, szerintem inkább ragasztgatás lesz, mint ültetgetés.:)
Középen a hasadéknál lesz a fókuszpont?

Nagyon bitang kis gyökerek! Mennyit sötétednek a víz alatt kb?
A hasadék valószínű el fog tűnni, ha majd fal kerül az akvárium mögé, ill. árnyékosabb lesz. Nem szeretnék erős fókuszpontot kialakítani, inkább, erősíteném a bal első sarokból induló, a jobb hátsó sarokig húzódó hullámzó vonalat. A gyökerek a fák részei, nem sokat sötétednek, kb. annyit, mint a dragonok, csak egy árnyalatnyit.:)
 
Szia Bajnok(nano).Jó kis scapet dobtál össze.Kiváncsi vagyok miként lesz benövényesítve.Sok hekyed már nincs.A lomb koronát mi fogja alkotni?moha?melyik?Sok sikert.Én is most indítok,szétszedtem a nanót,ujra csinálom.
 
Nem fényezem a berendezés részletességét, mert privátban ezen már túl vagyunk :)
Tök jó, hogy kül. magasságból is csináltál most fotót, így már látom, hogy mi "zavart". Eddig én csak azt a fotót láttam (1.), ahol a hátsó-középső fa picit magasabban van, mint a bal első fa. A következő két fotón ezek már egy magasságba kerültek, ráadásul eléggé hasonlók is.
A kedvemért próbálhatnál egy fotózási magasságot is, ahol a hátsó fa picit lejjebb kerül, ez talán jobban kiemelné az első fákat, amik amúgy is olyanok, mintha picit alulról néznénk fel rájuk. Nem tudom, átépíteni mennyi viszontagsággal járna, ha egyszerű, talán azt is megpróbálhatnád. Próbáltam egy kis fotós beavatkozással megvizsgálni, de ez nyilván nem ugyanaz..

2018.08.17.7b.jpg

Amúgy meg kíváncsian figyelem ismét, hogy miből lesz a cserebogár (y)
 
Szia Bajnok(nano).Jó kis scapet dobtál össze.Kiváncsi vagyok miként lesz benövényesítve.Sok hekyed már nincs.A lomb koronát mi fogja alkotni?moha?melyik?Sok sikert.Én is most indítok,szétszedtem a nanót,ujra csinálom.
A nano kollega titulus jobban áll nekem, találóbb is, azt hittem majd Te fogsz ajánlani egy komplett növénylistát.:rolleyes: Egyelőre még azt sem tudom, legyen talaj vagy ne?(n) A tiedre nagyon kíváncsi vagyok.
 
Utoljára módosított:
A nano kollega titulus jobban áll nekem, találóbb is, azt hittem majd Te fogsz ajánlani egy komplett növénylistát.:rolleyes: Egyelőre még azt sem tudom, legyen talaj vagy ne?(n) A tiedre nagyon kíváncsi vagyok.
Szerintem talaj max hátra kellhet.Dekor homok előre,Én kipróbálnám az ADA colorádót az megy a dragonhoz.Mini buce,mini anubias,ide oda monte carlo mutatóba,riccardia, és mini fissi,a fák lombkoronája is lehetne ebből,azt könnyű karban tartani és formázni na meg nem nő gyorsan.
Ha akarsz bele színt is nagyon ajánlom a machandra mini-t jól feldobja a zöldeket.[emoji6]
 
Én lehet hátra se raknék agyagos talajt. Csak macera van vele mikor rámászik a dekorhomokra. :) Mindenhova colorado és kalap.
 
Back
Oldal tetejére