• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akril szűrőcsövek [Nem adok-veszek]

10-es csobe max 9-est tennek mert nehez lesz a hajlitas utan kiszedni

Sokan irjak a sot, en sose probalkoztam vele, nekem a szilikon bevalt :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A sóval se nehéz, csak apró szemű legyen.....;). Mondjuk lehet hogy tovább kell melegíteni mert szerintem a só lassabban melegedik fel benne.
De ha már felmelegedett akkor könnyen formálható lassú mozdulatokkal.
 
Én valami üzemanyagcsövet toltam be az átlátszó csőbe és úgy hajlítottam, de két kanyar után már nem bírtam kihúzni, szóval ez nem a legprofibb módszer. Egy kanyarral simán működött.
 
Miért nem próbálod meg sóval feltölteni, ledugózni a végét. aztán úgy meghajlítani...
Próbáltam sóval. Levegős maradt, így a melegítésnél egy szép nagy pukli nőt rá :)
tegnap szereztem 9-es szilikonzsinort.. azzal már könnyebb :) Igaz a végeredmény még nem szép.
 
Próbáltam sóval. Levegős maradt, így a melegítésnél egy szép nagy pukli nőt rá :)
tegnap szereztem 9-es szilikonzsinort.. azzal már könnyebb :) Igaz a végeredmény még nem szép.
Jól meg kell tömni és ledugózni a két végét, hogy ne legyen benne levegő. De ha sikerült szilikon csővel akkor jó,, a következő biztos szebb lesz már... ;)
 
Sziasztok!
Mivel már sokan próbálták és vannak akik nagyon értenek hozzá, hogyan kell akril csőből befolyót és kifolyót készíteni úgy gondoltam nem találom fel újra a kereket.
Olyan embert keresnék aki érez kedvet ahhoz, hogy segítsen nekem és csinálna nekem befolyót kifolyót. Sajnos errefelé nem nagyon lehet akril csövet kapni és a kézügyességem se a legjobb.
Persze nem ingyen kérem.
Ha valaki hajlandó segíteni elmondom a részletes specifikációt.

Köszönöm
 
Sziasztok!

Akril csövet hol tudnék vásárolni? 50 cm-es darabra lenne szükségem 16/22-es méretben.
 
Sziasztok.
Nincs esetleg valakinek egy darabka 12/16 méretben? Éppen csak annyi kellene, hogy a dennerle lily-hez tudjak csinálni/csináltatni egy u alakot a gyári eheim beömlő helyett?[emoji846] szerintem vagy 25-30cm elég is lenne.
 
Sziasztok.
Nincs esetleg valakinek egy darabka 12/16 méretben? Éppen csak annyi kellene, hogy a dennerle lily-hez tudjak csinálni/csináltatni egy u alakot a gyári eheim beömlő helyett?[emoji846] szerintem vagy 25-30cm elég is lenne.
U alakot lehet kapni, csak rövidek.
DSCF7582.JPG
 
Arra gondolt már itt valaki, hogy a szekrényen kívül ilyen csővel vigye a csöveket, és ne a flexibilissel?
Mert nekem ez a módszer eléggé megtetszett csak tapasztalatokra lennék kíváncsi. :)
 
Sziasztok!
Láttam a neten egy kisvideót, ahol egy akril csőre kívűlről egy nagyobb, szintén akril cső volt ráhúzva úgy, hogy ez a vastagabb cső volt a felszínleszívó is egyben. Valahogyan így: akril_felszinleszivo_skicc
A vízszint megtartására is van ötletem ... de a kérdés az lenne, hogy valaki csinált már ilyet? Nem szeretnék plusz elektromos felszínleszívót betenni.
 
Sziaszok!
13/10 -es akril csövet szeretnék venni budapesten. A google-n már túl vagyok ... esetleg van aki vásárolt már ilyet, és tudna címet adni?
Köszönöm!
 
Back
Oldal tetejére