• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Akciós termékek 2019

Bandesz

Legenda
most mondod... délelőtt voltam a CBA-ban, ha ezt tudom szólok hogy kérek GA pontokat :ROFLMAO:
Szép lecsapás! :)
De tényleg, GA-ban személyes vásárlásnál csak be kell mondani az azonosítót, és jóváírják az adott GA pontokat.

De - a melegre való tekintettel - tovább gondolva: @viktorlantos , OTP SZÉP Kártyával is lehet fizetni? Mondjuk a "szabadidő" alszámla terhére?:D

Victor

VIP kertész
Nem jár, csak adnak ha kéred, hiszen személyes vásárlásnál nem profillal vásárolsz, ahová fel lehetne írni :D
Itt azt írják, hogy "Alap esetben minden 2.500,- Ft. elköltése után 100 pontot adunk ügyfeleinknek bolti és webes vásárlás esetén is." ;):D
https://www.greenaqua.hu/hu/green-aqua-husegpontok

Viszont visszatérve a növényekre, akkor jól sejtem, hogy a GA-s zselések le is kerülhetnek a mai nappal a webshopból ? Csak, hogy feleslegesen már ne akarjon rendelni belőle senki.

viktorlantos

Alapító
Admin
Viszont visszatérve a növényekre, akkor jól sejtem, hogy a GA-s zselések le is kerülhetnek a mai nappal a webshopból ? Csak, hogy feleslegesen már ne akarjon rendelni belőle senki.
Rosszul érted. Van egy nagyobb készletünk belőle, de amint elfogy nem jön többet. Ez vásárlási erőtől függően 1-2 hét lehet max. Utána nem lesz.

Jopet

Legenda
Itt azt írják, hogy "Alap esetben minden 2.500,- Ft. elköltése után 100 pontot adunk ügyfeleinknek bolti és webes vásárlás esetén is." ;):D
Ha már itt tartunk, tessék kicsit tovább olvasni ugyanitt :)

"Felhasználhatóak és jóváírhatóak a pontok a bolti vásárlások alkalmával?

A pontok felhasználhatóak, de a személyes vásárlás után nem tudunk pontokat jóváírni. Kérjük jelezze még a vásárlás előtt, hogy pontokat is fel kíván használni, ehhez mindössze a weboldalunkon regisztrált email címét kell megadnia. Kollégáink a rendszerünkben kézzel vonják le a pontokat."

viktorlantos

Alapító
Admin
Bolti vásárlásnál kérni kell. Arcról senkiről sem tudjuk, hogy van e profilja vagy sem. A fórumon kívül is van sok ezer ügyfelünk. Ha nem neten rendelted bolti átvétre, akkor kérned kell. Ennyi a történet. (y)

Victor

VIP kertész
Rosszul érted. Van egy nagyobb készletünk belőle, de amint elfogy nem jön többet. Ez vásárlási erőtől függően 1-2 hét lehet max. Utána nem lesz.
Köszi a választ! Itt most arra gondoltam, hogy volt mikor sokmindent vettem egyszerre, tápot, és több növényt, így a rendelés és a kézhezvétel közt úgy 1,5 hét is eltelt, ezért gondoltam, hogy bizonyos esetekben elfogyhat mire a csomagba kerülhetne.

Pontot meg én is váltottam be a pénztárnál mikor vettem az akváriumot;), ott még annyi csavar is volt benne azthiszem, hogy részben már ki is fizettem paypal-lal, csak a nagy méret miatt személyesen kellett mennem érte.

Bandesz

Legenda
Na! addig mondtátok, hogy a neten is bekapcsoltam az akciót. Játszunk nagyban!

https://www.greenaqua.hu/hu/noveny/l/green-aqua.html

(y)
Tegnap már nem volt időm írni, mert kattintottam, és amint láttam, hogy amit keresek, nincs készleten (Monte Carlo) sírva világgá futottam. Megnyertem két maratont, betoltam két lerobbant kamiont, most értem vissza. Most már csak csendben hüppögök. Az én személyes, szívszorító tragédiámon túl a webshopos on abszolút (y)(y)(y)!

inadsz

Sasszem =)
Admin
Moderátor
Legjobb napló
Tegnap már nem volt időm írni, mert kattintottam, és amint láttam, hogy amit keresek, nincs készleten (Monte Carlo) sírva világgá futottam. Megnyertem két maratont, betoltam két lerobbant kamiont, most értem vissza. Most már csak csendben hüppögök. Az én személyes, szívszorító tragédiámon túl a webshopos on abszolút (y)(y)(y)!
Nem akarok elrontani a kedved, hogy felesleges volt a két kamiont megtolni, de van belőle néhány :D

kriszko

Főkertész
Kedves növényarcok :)

Úgy alakult, hogy a Green Aqua zselés növényeinktől egy időre elköszönünk. A labor akivel dolgoztunk az elmúlt években, most befejezte tevékenységét és amíg kitaláljuk hogyan szeretnénk ezt a termékcsaládot folytatni a jövőben, addig biztosan nem lesznek GA zselések a polcon.
Éppen ezért a készleten lévő GA zselés növényeket 30% kedvezménnyel tudjátok a boltunkban megvásárolni a készlet erejéig.

Az akció, csak a boltunkban használható, a weben nem.

Vegyétek vigyétek (y)
Szia Viktor! Én másfél hét múlva tervezném hogy beszerzem a következő építéshez a növényeket, hogy álltok a készlettel? Itt inkább a parvula minire gondolok. Tudom hogy otthonról nem látod a készletet, de hátha tudsz valamit.

Oldal tetejére