• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Akciós termékek 2019

viktorlantos

Alapító
Admin
Június 15-Június 23-ig 20% kedvezménnyel vásárolható meg minden hal, garnéla, csigu.

CSAK személyesen a boltban. És csak a készleten lévőkre vonatkozik.
Webes rendelés, rendelésbe leadott megjegyzésekre stb nem.

1 hét. Ha unod a focit és inkább kicsit akváriumoznál :) (y)

Utoljára módosított:

viktorlantos

Alapító
Admin
Kedves növényarcok :)

Úgy alakult, hogy a Green Aqua zselés növényeinktől egy időre elköszönünk. A labor akivel dolgoztunk az elmúlt években, most befejezte tevékenységét és amíg kitaláljuk hogyan szeretnénk ezt a termékcsaládot folytatni a jövőben, addig biztosan nem lesznek GA zselések a polcon.
Éppen ezért a készleten lévő GA zselés növényeket 30% kedvezménnyel tudjátok a boltunkban megvásárolni a készlet erejéig.

Az akció, csak a boltunkban használható, a weben nem.

Vegyétek vigyétek (y)

Jopet

Legenda
Hiába lakom a Nagy Faluban, ezt nem is kicsit zokon vettem. :grumpy:
Gondolom, az utánpótlás hiánya miatt problémás lenne a készletinformáció frissítése és az egy időben beérkező rendelések lemenedzselése. Miért veszed ezt magadra? Ráadásul az internetes vásárlásért pontokat kapsz, szóval kb 200 forintról beszélünk/növény :)

mmccannon

Legenda
Gondolom, az utánpótlás hiánya miatt problémás lenne a készletinformáció frissítése és az egy időben beérkező rendelések lemenedzselése. Miért veszed ezt magadra? Ráadásul az internetes vásárlásért pontokat kapsz, szóval kb 200 forintról beszélünk/növény :)
Mert a rokkant mopedem hatótávolsága kevesebb, mint ahány kilóméterre van a GA. :(

Bandesz

Legenda
Én úgy tudom, bolti vásárlásnál is(!) jár a GA pont. Legalábbis másfél hónapja még kaptam. ;)

Oldal tetejére