• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ajándék kupon a vásárlások utáni termék véleményezésekért

Szerinted hasznosak a vélemények, visszajelzések?

  • Szerintem nem. Sosem olvasom ezeket.

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    77
Sziasztok,

most írtam egy vélemény a tegnap megkapott opti-aksimra. Meg is kaptam az érte járó kupont, viszont a lejárata 2014. 10. 31. Kérdésem: létezik az, hogyha fel szeretném használni, tényleg 9 napon belül rendelnem kéne. (Fiúk, hó vége van, money meg nyista...)

Légyszi, nézzetek után. Előre is köszönöm.
 
SZiasztok,
Kaptam kedvezményre jogosító kupont, éppen most adnék fel egy rendelést érvényesítve a kupont, de azt mondja a rendszer, hogy a kupon kód nem érvényes, holott 2015.február 28-ig érvényes.
Utána tudnátok nézni?
Köszi:
Csaba
 
SZiasztok,
Kaptam kedvezményre jogosító kupont, éppen most adnék fel egy rendelést érvényesítve a kupont, de azt mondja a rendszer, hogy a kupon kód nem érvényes, holott 2015.február 28-ig érvényes.
Utána tudnátok nézni?
Köszi:
Csaba

Véletlenül pontot nem használtál fel a vásárlás közben? Mert akkor az a baj, a kettő együtt nem megy.
 
A kupont egy időre felfüggesztettük. 1 év alatt több ezer új vélemény jött. Jelenleg 5000+ termék vélemény van a shopban. Ezért egy ideig parkoltatjuk fejlesztjük ezt a dolgot.
A vélemény kérő emailek mennek továbbra is automatikus szelekció alapján, de kupont már nem ígér a rendszer.
 
Back
Oldal tetejére