• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Agyagos aljzat utántöltése működő akvárium esetén

Szevasztok.Remélem jó helyre írok,nekem egy olyan problémám lenne hogy egyre inkább kezdek rájönni hogy elég alacsony aljzatot csináltam még anno. :( Namármost kérdésem az lenne,hogy működő akváriumba a meglévő talajra pakolhatnék még extra homokot meg kavicsot?Esetleg (lehet kicsit merész ötlet) tehetnék e rá a meglévő talaj tetejére növényes táptalajt vagy ez nagyon hülyeség? :D
 
Szevasztok.Remélem jó helyre írok,nekem egy olyan problémám lenne hogy egyre inkább kezdek rájönni hogy elég alacsony aljzatot csináltam még anno. :( Namármost kérdésem az lenne,hogy működő akváriumba a meglévő talajra pakolhatnék még extra homokot meg kavicsot?Esetleg (lehet kicsit merész ötlet) tehetnék e rá a meglévő talaj tetejére növényes táptalajt vagy ez nagyon hülyeség? :D
Táptalajt semmiképp, homok, kavics mehet, ha az van bent eredetileg is. Ha valami agyagos, akkor viszont ugyanolyat tegyél rá.
 
Az akváriumomban kialakított la plata homokos részre a lakók folyamatosan ráhordják az Amazonia powdert. Úgy döntöttem, hogy ki kellene szedni a homokot és amazóniát raknék a helyébe, vékonyan, növény nélkül... Hogyan lehet ezt? Kösz a tanácsokat!

Tapatalkkal küldve az én E2303 eszközömről
 
Az akváriumomban kialakított la plata homokos részre a lakók folyamatosan ráhordják az Amazonia powdert. Úgy döntöttem, hogy ki kellene szedni a homokot és amazóniát raknék a helyébe, vékonyan, növény nélkül... Hogyan lehet ezt? Kösz a tanácsokat!

Tapatalkkal küldve az én E2303 eszközömről
Vízcserénél leszívod a csővel. De ha ügyes vagy elég ha csak az Amazoniát szívod le, az úgy is sokkal könnyebb, mint a homok.
 
Sracok, van valami jo ötletetek arra, hogyha szeretnek meg dekorhomokot kis mennyisegben a mar üzemelö akvariumba juttatni, mi ennek a legegyszerübb es gyors modja?
Ami fontos lenne, hogy relative kis mennyisegben es celzottan, adott helyre kellene juttatnom...
Gumicsövet tegyek a vizbe, tölcseren kerszetül öntsem a homokot vagy..???
Köszi!!
 
Back
Oldal tetejére