• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

AGA 2020

Wabi kusa kategóriában indultam két aksival, az egyiket kizárták, és a másikat is szívük szerint kizárták volna. Amit nehezményeztek, hogy nincs benne víz, én csak talajszintig töltöm fel. Másoknál még a nem vízinövény használatért is kizárás járt. Ebben a kategóriában szerintem a második helyezett volt a legjobb. Amúgy hasznosak voltak a bírók hozzászólásai, látszott, hogy szántak rá időt. :)
 
Hatalmas kedvencem lett a 160-220 liter kategória győztese, az NDA-s Ray Lee akváriuma. Nem az a versenyeken megszokott, legapróbb részkletekig kidolgozott hardscape-pel rendelkező versenyakvárium, sokkal inkább egy részletesen növényesített nature-landscape mix, amit nagyon szívesen elnézegetnék a nappalimban.

2731.jpg

2730.jpg

Raylee.jpg
 
Köszi a gratulációkat mindenkinek.
Közben megérkezett a szalag is úgy hogy még egy pipa a füzetben :

161668873_3816301248454407_7283398013967412512_o.jpg

Bár nem ide tartozik,de szerintem minden versenyző életében eljön az a pont mikor egy kicsit úgy érzi kiégett,és hogy egy kicsit pihennie kell hogy újra inspirálódjon és folytassa.Én érzem magamon ezeket a jeleket,az idei évet még megnyomom mert tavaly októberben a nagy akváriumot sikerült fotózni idén február közepén pedig a nanot is és így lett elég alapanyag a 2021 es évre. Viszont a nagy akváriumban lévő összeállítást is kellene gondozni na meg fotózni mert az is újra készen van,de egyszerűen érzem hogy már mennyiségi munkát gyártok nem minőségit,nem tudok a saját szintemen átugrani és ez nem jó nem visz előre.Azt nem mondom hogy nem lesz 2022 re is értékelhető verseny akváriumom mert ez az AGA 3. hely óriási lökést adott hogy van még mit kihozni magamból.
Én csak arra tudok bíztatni mindenkit hogy akinek van lehetősége az induljon minden létező hazai és külföldi versenyen publikáláson,mutassuk meg hogy kis hazánkban is vannak szunnyadó tehetségek .... 👍 ;)
 
Nem ebbe a topikba tartozik,de azért az akvárium megérdemli hogy megemlítsem.
CO2 Art hírdetett egy versenyt amire elég sokan neveztünk többek közt Patrik @kuchi barátom is.
Nagyon nagyon meglepődtem mikor kaptam az értesítést hogy első helyezett lett az akvárium úgy hogy itt nem voltak méretkategóriák,és még nagyobb örömmel töltött el hogy elhoztuk az első két helyet a Magyarországnak :)

162853997_1795153193980342_7152292927049297182_o (1).jpg
 
Back
Oldal tetejére