• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

AGA 2018

Már az IAPLC-n is nézegettem ezt az akváriumot, hogy a középső rész (elöl és hátul) mennyire dinamikus lett. Ha azt kitakarom és csak a széleket nézem, már-már csúnya a berendezés. Hihetetlen, hogy a közepe mennyire felhúzza.
A tiéd viszont egyszerű és nagyszerű, van okod büszkén mutogatni (y)
 
Már az IAPLC-n is nézegettem ezt az akváriumot, hogy a középső rész (elöl és hátul) mennyire dinamikus lett. Ha azt kitakarom és csak a széleket nézem, már-már csúnya a berendezés. Hihetetlen, hogy a közepe mennyire felhúzza.
A tiéd viszont egyszerű és nagyszerű, van okod büszkén mutogatni (y)
Köszönöm!
Ismét szabadkoznom kell, mert élőben sokkal jobban mutat... tényleg.
De a fotózás továbbra is nagy gyengém...
Igyekszem fejlődni, jobban is megy mint az elején, de ez még továbbra is kritikus pont.
A stemek azóta szépen fejlődtek az EAPLC-re remèlem szebb lesz. Aminek meg külön örülök, hogy a HC tulelte a nyarat, es szepen növekszik, nekem mar az is nagy siker, sokan küzdenek vele.
Most 8 honapos az akva.
 
Utoljára módosított:
Sajnos egyik akváriummal sem sikerült odakerülnöm a 10 be.Látom a hibáit ezért is tanultam belőle a mostani összeállításnál.Azért ide is berakom legyen meg a fórum utókorának.
Sajnálom. A nagyobb mindenképpen megérdemelte volna, de a kicsi is szuper.
Szerintem egyszerűen csak arról van szó, hogy voltak olyan akváriumok, amiknek az összképe ütősebb, vagy extrémebb, vagy többféle elemet tartalmaz. De akárhogy nézem, nem tudok hibákat felfedezni. Nem látok se olyan elemet, ami ne illene a képbe, és hanyagságot vagy profizmus nélkülözését se a kép elkészítésénél sem. Te mit látsz? Tényleg érdekel.
 
Sajnálom. A nagyobb mindenképpen megérdemelte volna, de a kicsi is szuper.
Szerintem egyszerűen csak arról van szó, hogy voltak olyan akváriumok, amiknek az összképe ütősebb, vagy extrémebb, vagy többféle elemet tartalmaz. De akárhogy nézem, nem tudok hibákat felfedezni. Nem látok se olyan elemet, ami ne illene a képbe, és hanyagságot vagy profizmus nélkülözését se a kép elkészítésénél sem. Te mit látsz? Tényleg érdekel.
Köszi Gergő.Hát a nagynál a középső szimetriát mindenképpen hibának látom,a két oldalt befejezetlennek látom,a növények néhol úgy nőttek össze ahogy már nem kellett volna,a jobb felső pinna [emoji16] se kellett volna helyette valami finomabb megoldás.Az előtér még mindig szabályos ebből a cipőből nehéz kilépnem [emoji4].De remélem egy szintet az újjal sikerül majd lépnem Én úgy érzem hogy igen aztán majd meglátjuk.
 
Sajnálom. A nagyobb mindenképpen megérdemelte volna, de a kicsi is szuper.
Szerintem egyszerűen csak arról van szó, hogy voltak olyan akváriumok, amiknek az összképe ütősebb, vagy extrémebb, vagy többféle elemet tartalmaz. De akárhogy nézem, nem tudok hibákat felfedezni. Nem látok se olyan elemet, ami ne illene a képbe, és hanyagságot vagy profizmus nélkülözését se a kép elkészítésénél sem. Te mit látsz? Tényleg érdekel.
A legtöbb akvárium kapott véleményezést is, lehet nem könnyű észrevenni, de hasznos lehet olvasgatni.:)
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére