• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

AGA 2015 eredmények!

Nekem itt feltöltés után nem jelennek meg a képek.

Meg ide be kell valamit küldeni szkennelve? Olyan gyorsan olvastam el, hogy nem fogtam fel :D

2015-06-01_19-37-30_www.kepfeltoltes.hu_.png
 
Photographs
The short version
  • 1-5 Photos
  • Highest Resolution Possible
  • Color-correction, brightness only; no photoshopping
  • No identifying burn-ins
  • No borders or frames, please
@viktorlantos , ezek szerint lightroomban akkor nem lehet állítani a shadows, blacks, whites, ... csúszkákon?
 
Photographs
The short version
  • 1-5 Photos
  • Highest Resolution Possible
  • Color-correction, brightness only; no photoshopping
  • No identifying burn-ins
  • No borders or frames, please
@viktorlantos , ezek szerint lightroomban akkor nem lehet állítani a shadows, blacks, whites, ... csúszkákon?
szerintem az színkorrekciónak minősül, általában csak a pixelmódosítást nem engedik (tehát, hogy egy-egy adott helyen belenyúlj a képbe), a teljes képet érintő módosítások megengedettek az én értelmezésem szerint
 
Sőt, most ez szerepel a szabályzat szövegében:
You may alter an aquascape's image only for color correction, brightness, shadow/highlight, contrast and/or sharpness.
 
Ide is be szeretném idén küldeni de egy jelentkezési linket dobna be valaki mert nem igazodok ki az oldalon.
Illetve ennél a versenynél van az hogy ki kell nyomtatni aláfirkantani és úgy visszaküldeni a képet ?
 
No akkor elvileg sikerült is beneveződnöm ;)

Az aláírt papír fontos. Az amcsi oldalon enélkül nem használhatják a fotót. Ezért is kell a hozzájárulás.
Ha minden ok azt hiszem visszajeleznek majd.

Sok sikert (y)

ui: a kategóriákra figyelni kell. ha rossz helyre megy kizárnak mint a múlt évben néhány nevezőt :(
 
No elvileg egy ilyen válasz emailt kell kapni :

This is a friendly automated message from the Aquatic Gardeners Association that your photo release was received and approved for this year's AGA Aquascaping Contest. This release covers all entries under entrant #E194. You do not need to send another photo release if you add another aquascape entry.
Best of luck to you in the competition!
 
No elvileg egy ilyen válasz emailt kell kapni :

This is a friendly automated message from the Aquatic Gardeners Association that your photo release was received and approved for this year's AGA Aquascaping Contest. This release covers all entries under entrant #E194. You do not need to send another photo release if you add another aquascape entry.
Best of luck to you in the competition!
Tavaly elött kaptam en is ilyen e-mailt(ez egy automatikus e-mail),azt megse sikerült a nevezesem!Utäna meg hiäba kerestem a vegeredmenyek között a nevem!
 
Tavaly elött kaptam en is ilyen e-mailt(ez egy automatikus e-mail),azt megse sikerült a nevezesem!Utäna meg hiäba kerestem a vegeredmenyek között a nevem!
Hát akkor bízom benne hogy rendben lesz minden,kétszer csekkoltam mindent mielőtt rányomtam :D
 
Back
Oldal tetejére