• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Afrikai sügérezés

Lebabázott a Mbamba bay is. Ikrák szájban forgatva, kiúszás kb. három hét múlva.
Jobb hátul a kedves papa.
IMG_2615.JPG
 
@attibva ha nem bántó a kérésem: bedobod ide is a topheusos videót?
Tegnap kikaptam a nejemtől, hogy nagyon soká elmaradtam Nálad, pedig nem tűnt 5 percnél többnek...
A halacsok természetesen rendben megérkeztek, tegnap még nagyon meg voltak szeppenve, ma reggel már "vegyültek" óvatosan a Kilesákkal.
 
Szabi, bocsi a családi drámáért! :D :D
A halacsok:

Gyönyörű halak, ha lehetne 10 like-ot is nyomnék rá! Ilyenkor mindig megjön a kedvem a Tropheusokhoz :) Amikor meg azokat tartottam, akkor meg az afrikai sügeres színkavalkád hianyzott.[emoji38]


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Szépek! Tetrachantus pár nekem is volt. Egyszer sikeresen ikráztak is. A nagy szerelem mai napig is a Black Calvus. Altolamprologusok fognak még úszni nálam az biztos.:) Jó sügerezést!
 
Ő is szép hal! Remélhetőleg felépül. Egyedül van, vagy többen vannak? Nálam 250 literben kettő nem nagyon tűrte el egymást. Volt, hogy az egyik ki is ugrott inkább, pedig csak a csövezésnél volt hézag az üvegtetőnél. Szerencsére pont ott voltam és vissza tettem.
 
Back
Oldal tetejére