• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Wabi Kusa adopTÁL

Borsi

Főkertész
Szóval, adoptáltam eMZé wabiját a napokban.

Kikaszáltam belőle az elszáradt részeket, újraültettem amit még lehetett, és most arra vár a búra alatt, hogy kedvenc kertészem Ozz hozzámvágjon egy-két formásabb zöldet.
Most ilyen:

DSCF6860.jpg


DSCF6868.jpg


DSCF6867.jpg
 
Kikaszáltam belőle az elszáradt részeket, újraültettem amit még lehetett, és most arra vár a búra alatt, hogy kedvenc kertészem Ozz hozzámvágjon egy-két formásabb zöldet.
Megtisztel ... :giggle: szép ez most :) bár az én tálam is így nézne ki ...
várjon szerintem az ültetéssel, lássuk merre s hogyan indul.. tavasz is lesz talán lassan, a napfény is jó hatással lesz az adopTÁL-t ra :)
ha ültetni kell mégis, ludwigiát javasolnék... véletlenül akad is pár emmers jószág a sublótban :D
 
Engem is hazafújt végre az Alpokból érkező erős szél;)
Bekukkantottam ebbe a naplóba és nini, valami ismerőset látok:eek:
Fájó szívvel váltam meg ettől a táltól, de be kellett látnom, hogy nálam sajna nem alkalmasak a körülmények egy szép wabi tál tartásához:(
Remélem nálad a körülményekkel nem lesz probléma és ha máshogy nem, legalább így virtuálisan fogom tudni élvezni a tál szépségét a jövőben.
Apropó körülmények. A lámpa fénye amit adtam, az nem biztos, hogy elég lesz a határozott fejlődéshez. Néztél már hozzá valamilyen komolyabb fényforrást?
 
Nézegettem, csak még nem találtam megfelelőt. Most az ablaknál van a te lámpáddal, remélem így azért jobban érzi magát.
 
Nos ma átveszem a csodaizzót :)

32W 6500K

Védőszemüvegeket a családra csatolom, és nőhet a kert! :watching:
 
Back
Oldal tetejére