• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ADA WORKSHOP - DAICHI ARAKI - 2020. Feb 1. Szombat 14:00 - AZ ESEMÉNY MEGTELT!

Tényleg csak puszta kiváncsiság: a bolthoz mit szóltak? Nyilván láthatták már korábban fotón vagy videón de élőben mégiscsak más. Gondolom volt kötelező udvariaskodás de esetleg észrevételeztek valamit? Volt valamilyen kritikai észrevételük / javaslatuk / ötletük akár a bolt részével akár az akváriumokkal kapcsolatban, hogy lehetne még szebb, profibb az egész?
 
Hát azt nem volt nehéz lemásolni 😁 😁
Mondod Te, aki már a világversenyek TOP10 kategóriája felé törsz, de nekem pl.még másolni is kihívás lenne.🙃
Mindegy, a lényeg az, hogy insprirál másokat, és sikerélmény, hogy ADA mester alkotásának copyja díszíti az otthonukat.
Aztán majd innen tovább lehet lépni a saját alkotások felé.
Fognak még téged is másolni, remekműveket raksz össze, de ez már túl profi kategória egy kezdő fiatalnak.;)
 
Mondod Te, aki már a világversenyek TOP10 kategóriája felé törsz, de nekem pl.még másolni is kihívás lenne.🙃
Mindegy, a lényeg az, hogy insprirál másokat, és sikerélmény, hogy ADA mester alkotásának copyja díszíti az otthonukat.
Aztán majd innen tovább lehet lépni a saját alkotások felé.
Fognak még téged is másolni, remekműveket raksz össze, de ez már túl profi kategória egy kezdő fiatalnak.;)
Hidd el Csilla ezt egy kezdő "fiatal" is tudja másolni.Bizz önnmagadban akkor minden sikerül és ez nem közhely ez tényleg így van.
Csak akarat és elkötelezettség kérdése.A sportban is úgy van hiába vagy tehetséges ha sza*sz az edzésekre az edződre,lehet hogy azt mondják rád hogy "Isten adta " tehetséged van ha egy sokkal gyengébb de kitartóbb ember többre viszi.
 
Ebben az akváriumban pont ez a jó, hogy könnyen másolható. Többször hallottam, hogy vevők, mondják: - ez de jó! Na egy ilyet talán én is össze tudok rakni....
És igen, ez nagyon fontos! Az "agyonscapelt" akváriumok közt egy egyszerűségében nagyszerű akvárium. Ma direkt nézegettem kicsit és még mindig nagyon tetszik :)
 
Ebben az akváriumban pont ez a jó, hogy könnyen másolható. Többször hallottam, hogy vevők, mondják: - ez de jó! Na egy ilyet talán én is össze tudok rakni....
És igen, ez nagyon fontos! Az "agyonscapelt" akváriumok közt egy egyszerűségében nagyszerű akvárium. Ma direkt nézegettem kicsit és még mindig nagyon tetszik :)
Pont ez is volt a cél gondolom,a bemutató terembe nem is kell "agyonscapelt" akvárium 😌.
 
Back
Oldal tetejére