• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ADA VUPPA-I

viktorlantos

Alapító
Admin
Nemrég futottam bele egy új ADA termékbe, ami azért érdekes, mert még a hivatalos csatornán sem kaptunk értesítést az érkezéséről, miközben japánban már gőzerővel tesztelik az erre érdemes partnerek.

De mi ez a VUPPA?

Ha jól értelmezem egy skimmer amolyan ADA stílusban. Rozsdamentes acél stb.

DSC_0892.jpg


http://ffhobby.exblog.jp/15246824/
http://aforest.blog121.fc2.com/blog-entry-453.html

Japánban 9800 Yen lesz az ára, ami kicsit borsos. De meglátjuk mit tud ha lehetőség lesz rá kipróbálni. ;)
 
ADA facebook said:
Removes contamination on the water surface such as oil film effectively

Having oil film on the water surface spoils the allurement of an aquascape. VUPPA-I developed with ADA's original structure eliminates such film effectively. And all hand-crafted stainless body does not spoil the appearance of the aquarium.

* The picture only shows the image of the product. Actual product has the electric cord from the top of the main body.

Size: Ø38×H110 mm (Excluding the projection parts.)

A facebookon pár perce dobta ki az ADA ezt a jegyzetet. Lényegében a surface scum eltávolítására szolgál a kütyü.
 
Azt hittem sokkal, de sokkal nagyobb kütyü. :shock:
Amikor megláttam hogy a csóka a 2 újával tol valamit rajta, leesett hogy milyen kis szerkezet is lehet. :cool: ;)
 
debidevil10 said:
De mi értelme van, ha lily pipe-ot használva ez egyébként is kiküszöbölhető??

Gondolom ezt általános célra bármikor be lehet vetni, akkor is ha nincs lily.
Ha kimentem volna a gálára kaptam volna Amanoéktól. Akkor most saját vidit mutogatnék. ;)
 
ATYA ISTEN... :eek: Most láttam a GA-n a Vuppa titan árát... Nah ez nem lesz egy "viszik mint a cukrot" kategória.... :confused:
 
ATYA ISTEN... :eek: Most láttam a GA-n a Vuppa titan árát... Nah ez nem lesz egy "viszik mint a cukrot" kategória.... :confused:

Hát ez nem, de ha olyat szeretnénk adni akkor cukrot árulnánk.
Viccen kívűl ez a kategória nyílván nem nekünk szól. De aki vesz egy Super Jet-et Solart stb ott ez már nem tétel.

Inkább csak mutatóba hoztunk belőle.
 
Igen, sajnos az én pénztárcám vékony ehhez (bár én inkább az okokat szüntetem meg, nem úgy mint EGYESEk...:hilarious:). De persze ezt abból a szemszögből kell vizsgálni, hogy a japóknak a gépsort az 5000db-hoz is össze kell dobni...
 
Igen, sajnos az én pénztárcám vékony ehhez (bár én inkább az okokat szüntetem meg, nem úgy mint EGYESEk...:hilarious:). De persze ezt abból a szemszögből kell vizsgálni, hogy a japóknak a gépsort az 5000db-hoz is össze kell dobni...

Attikám nincs pénzed rá mert mindent CO2-re költesz.:p

Árakról nincs értelme beszélni. Ez ADA és mint ilyen semmilyen technika nem olcsó.
Lehet csak azért nem ráncolom a szemöldököm már, mert egy Giesemann, Elos katalógusba belelapozva minden csak viszonyitás kérdése.

Azért ha megjön kitesztelem és írok róla. Mert ilyen rendes vagyok pff :)
 
:p Vik, mindenféleképpen írjál róla! Ki nem hagynám a teszteredmények tanulmányozását, főleg, hogy az tőled származik majd.... pfff :hilarious: :cry:
 
Egyébként az Eheim "Vuppa"-ja már kész volt az Interzoon, de a mai napig képtelen volt piacra dobni...
Valószínű, hogy árban is emészthető lesz.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma megkaptuk a 20. szülinapi limitált szériás Vuppa kütyüket.... sajnos nem bírtam ellenálni a kísértésnek..... és kipróbáltam.

Az üzletben nem tudtam ráhangolódni a sok pörgéstől ezért hazahoztam. Éles teszt a 240-es akin. 10 perc alatt ledarálta a felszínen található olajos és egyéb réteget. Egyszerű szerkezet, de műxik. Talán csak a szerelése kicsit körülményes pláne ha a rotorhoz kell hozzáférni. De egyébként tuti.

Teszt folyt köv, jelentkezem majd egy következő bejegyzéssel szétszedés stb. Lehet a félhalott blogomon pff :)
 
Ő meg itt a VUPPA limitált spec kiadása

8080333905_862ef06d5b_c.jpg


8080334397_281bd24aaf_c.jpg


Ő pedig már egy tegnapi teszt utáni darab ezért a szennyeződés a Titán borításon

8080329558_94d336787e_c.jpg
 
Back
Oldal tetejére