• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ADA VUPPA-I

viktorlantos

Alapító
Admin
Nemrég futottam bele egy új ADA termékbe, ami azért érdekes, mert még a hivatalos csatornán sem kaptunk értesítést az érkezéséről, miközben japánban már gőzerővel tesztelik az erre érdemes partnerek.

De mi ez a VUPPA?

Ha jól értelmezem egy skimmer amolyan ADA stílusban. Rozsdamentes acél stb.

http://ffhobby.exblog.jp/15246824/
http://aforest.blog121.fc2.com/blog-entry-453.html

Japánban 9800 Yen lesz az ára, ami kicsit borsos. De meglátjuk mit tud ha lehetőség lesz rá kipróbálni. ;)

Luna

Főkertész
ADA facebook said:
Removes contamination on the water surface such as oil film effectively

Having oil film on the water surface spoils the allurement of an aquascape. VUPPA-I developed with ADA's original structure eliminates such film effectively. And all hand-crafted stainless body does not spoil the appearance of the aquarium.

* The picture only shows the image of the product. Actual product has the electric cord from the top of the main body.

Size: Ø38×H110 mm (Excluding the projection parts.)
A facebookon pár perce dobta ki az ADA ezt a jegyzetet. Lényegében a surface scum eltávolítására szolgál a kütyü.

Cecska

Moderátor
Moderátor
Legjobb napló
Azt hittem sokkal, de sokkal nagyobb kütyü. :shock:
Amikor megláttam hogy a csóka a 2 újával tol valamit rajta, leesett hogy milyen kis szerkezet is lehet. :cool: ;)

viktorlantos

Alapító
Admin
debidevil10 said:
De mi értelme van, ha lily pipe-ot használva ez egyébként is kiküszöbölhető??
Gondolom ezt általános célra bármikor be lehet vetni, akkor is ha nincs lily.
Ha kimentem volna a gálára kaptam volna Amanoéktól. Akkor most saját vidit mutogatnék. ;)

attibva

Legenda
Legjobb napló
ATYA ISTEN... :eek: Most láttam a GA-n a Vuppa titan árát... Nah ez nem lesz egy "viszik mint a cukrot" kategória.... :confused:

viktorlantos

Alapító
Admin
ATYA ISTEN... :eek: Most láttam a GA-n a Vuppa titan árát... Nah ez nem lesz egy "viszik mint a cukrot" kategória.... :confused:
Hát ez nem, de ha olyat szeretnénk adni akkor cukrot árulnánk.
Viccen kívűl ez a kategória nyílván nem nekünk szól. De aki vesz egy Super Jet-et Solart stb ott ez már nem tétel.

Inkább csak mutatóba hoztunk belőle.

attibva

Legenda
Legjobb napló
Igen, sajnos az én pénztárcám vékony ehhez (bár én inkább az okokat szüntetem meg, nem úgy mint EGYESEk...:hilarious:). De persze ezt abból a szemszögből kell vizsgálni, hogy a japóknak a gépsort az 5000db-hoz is össze kell dobni...

viktorlantos

Alapító
Admin
Igen, sajnos az én pénztárcám vékony ehhez (bár én inkább az okokat szüntetem meg, nem úgy mint EGYESEk...:hilarious:). De persze ezt abból a szemszögből kell vizsgálni, hogy a japóknak a gépsort az 5000db-hoz is össze kell dobni...
Attikám nincs pénzed rá mert mindent CO2-re költesz.:p

Árakról nincs értelme beszélni. Ez ADA és mint ilyen semmilyen technika nem olcsó.
Lehet csak azért nem ráncolom a szemöldököm már, mert egy Giesemann, Elos katalógusba belelapozva minden csak viszonyitás kérdése.

Azért ha megjön kitesztelem és írok róla. Mert ilyen rendes vagyok pff :)

attibva

Legenda
Legjobb napló
:p Vik, mindenféleképpen írjál róla! Ki nem hagynám a teszteredmények tanulmányozását, főleg, hogy az tőled származik majd.... pfff :hilarious: :cry:

Nigro

Alapító
Admin
Egyébként az Eheim "Vuppa"-ja már kész volt az Interzoon, de a mai napig képtelen volt piacra dobni...
Valószínű, hogy árban is emészthető lesz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

viktorlantos

Alapító
Admin
Ma megkaptuk a 20. szülinapi limitált szériás Vuppa kütyüket.... sajnos nem bírtam ellenálni a kísértésnek..... és kipróbáltam.

Az üzletben nem tudtam ráhangolódni a sok pörgéstől ezért hazahoztam. Éles teszt a 240-es akin. 10 perc alatt ledarálta a felszínen található olajos és egyéb réteget. Egyszerű szerkezet, de műxik. Talán csak a szerelése kicsit körülményes pláne ha a rotorhoz kell hozzáférni. De egyébként tuti.

Teszt folyt köv, jelentkezem majd egy következő bejegyzéssel szétszedés stb. Lehet a félhalott blogomon pff :)

viktorlantos

Alapító
Admin
Ő meg itt a VUPPA limitált spec kiadása

Ő pedig már egy tegnapi teszt utáni darab ezért a szennyeződés a Titán borításon

Oldal tetejére