• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ADA View - Videók az ADA Galériából

viktorlantos

Alapító
Admin
Az ADA rákapott a videózás örömeire. Az ADA View sorozattal a galériába engednek némi betekintést. A múlt heti első rész után most itt a második rész még mindig csak 4 napos akváriumokkal, de legalább jó minőségben láthatjuk hogyan telepítették újra az akikat.


Ma megjelent a második rész is:

 
Nagyon érdekes és hasznos kis videók! :)
Talán ők is úgy ragasztották a mohát a lávakőszerűségre? ;)
Kiváncsi vagyok, hogy az emers nevelkedett növényeket mikor nyírják meg előszőr!
 
Sziasztok! Jol latom, hogy mar a 4. napra beraktak a garnelakat? :!: Az ADA Concept alapjan elvileg csak a 2. het vegen kerulhetnenek be ... ;)
 
attibva said:
:clap: Ahogy látom nem csak a ricciat kötözik ültetőkőre, hanem a HC-t is! :cool:
A HC-t nem kötözik riccia kövekre, csak egy speciálisan nevelt HC kockákat raknak az akikba! Bár ez engem is foglalkoztatna jobban, milyen HC az a HC, mibe van???
 
Cecska said:
attibva said:
:clap: Ahogy látom nem csak a ricciat kötözik ültetőkőre, hanem a HC-t is! :cool:
A HC-t nem kötözik riccia kövekre, csak egy speciálisan nevelt HC kockákat raknak az akikba! Bár ez engem is foglalkoztatna jobban, milyen HC az a HC, mibe van???

Nah ez az.. tuti valami kőszerűségen van ellenkező esetben felúszna!!
 
Nagyon jók ezek a videók! Nem értettem, hogy eddig miért nem foglalkozott ezzel a lehetőséggel az Ada.
Sztem jó látni az akváriumokat működés közben és nem csak képeken. Én mindenkit bátorítanék itt a fórumon is, hogy ha lehetősége van rá mindenképp dobjon a naplójába videót is.Persze tudom ahhoz egy jó gép is kell, hogy élvezhető legyen a minőség.Mindenesetre sztem nem csak én örülnék.
 
Nagyon durva videók és iszonyat fejlődés. :eek:
Igen, szerintem ez még nekünk/em egy jó pár év, ezek tudnak valamit. ;) :cool:
 
A nagy sziklás akvánál hihetetlen de igaz hogy mindenhol megfelelő a co2 és csak egy beömlő van!! :shock:
Érdekes módon eddíg mindegyik 180-as akinál is csak egy beömlő volt,és mégis elegendő!Nem semmi :crazy:
 
snoop85 said:
A nagy sziklás akvánál hihetetlen de igaz hogy mindenhol megfelelő a co2 és csak egy beömlő van!! :shock:
Érdekes módon eddíg mindegyik 180-as akinál is csak egy beömlő volt,és mégis elegendő!Nem semmi :crazy:

Nagy nyílt terek. És valószínű a pipára egy 2400-as Super Jet van rákapcsolva. A pipa miatt nem látod, hogy mozogna a felszín, de egy ilyen szűrő azért tekeri az akit. Ők nem a super flow-ra esküdnek. Difivel talán jobb is ha nincs szétzavarva az aki.
 
Back
Oldal tetejére