• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ADA View - Videók az ADA Galériából


Maga a berendezési folyamat érdekes, de a 3 hónapos verzió a végén már nem tetszett annyira.
Kicsit túlburjánzott, a kövek szinte nem is látszanak.
Bár lehet, hogy szándékosan nem nyírták vissza, hogy látszódjon mennyit is nőnek a növények?

Viszont volt benne vagy 40 hal. 😧 Nekem az kicsit soknak tűnik egy ekkora akvába, túlzsúfoltnak látszott.
 

Érdekes látni ezt a két utóbbi videót. Azt gondolom, hogy értem mindkettőnek a célját és nem végtelen lehetőségek tárházát próbálják vele reklámozni az akvarisztikában. Gondolom a tradicionális NA stílust próbálják előtérbe helyezni. Annak ellenére, hogy tök jó hallani az inspirációt, és hogy mi, miért van, a végeredmény olyan mindkét esetben amin szerintem a legtöbb ember manapság átsiklik. Legalábbis én nem látok bennük semmi extrát. De még csak azt se mondanám rá, hogy "hmm ez jó". Természetesen a rutin miatt látszik és érezhető az összhang ami talán a legfontosabb de még is úgy érzem, hogy roppant unalmas.

És ezzel együtt most megígérem magamnak, hogy megveszek egy Amano könyvet és jobban belemerülök a világába még mielőtt megkövez valaki a véleményemért :D
 
Back
Oldal tetejére