• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ADA View - Videók az ADA Galériából

Nincs mese válság van.... az ADA is technika nélküli akit promóz :lol: ;)
Ettől függetlenül megjött a kedven egy ilyen szetthez. Lehet nekiugrok valamelyik nap. :angel:
 
El natural.... Mondjuk azért nekem kicsit fura hogy a garnélákat rögtön beleengedik :? De tényleg kedvcsináló vidi. Pláne úgy hogy mostanság engem is megfertőzött a wabi kusa téma.
 
Mty0018 said:
El natural.... Mondjuk azért nekem kicsit fura hogy a garnélákat rögtön beleengedik :? De tényleg kedvcsináló vidi. Pláne úgy hogy mostanság engem is megfertőzött a wabi kusa téma.

Nincs semmilyen olyan anyag a vízben ami káros lenne a garnikra. Dekorhomok van csak ebből pedig nem oldódik ki semmi ;)
 
Mondjuk az is igaz. Meg mondjuk 4-5 garnéla tényleg nem ürít annyit, mint mondjuk 1 csapat nano hal.
 

Brutál. 25 nap és lassan fotózhatóak ;)

Hétvégén Dániában volt a mester, remélem hamarosan az ott berendezett akváriumról is látunk fotókat.
Angol srácok ezeket készítették:
http://ukaps.org/forum/viewtopic.php?f=21&t=18115

Az öreg fél napos akváriuma. Elképesztően jó. :shock: :thumbup: :clap:

tank-1-3.jpg
 
1 hónap ez nagyon brutál lett. :clap: :thumbup:
Hétvégén én is nekiesek az akimnak. Tervek szerint én is rendesen megküldöm növényekkel. Remélem Karácsonyra már hasonló kép fogad majd. :angel:
 
hihetetlen a fejlődés...
Vik remélem sok zsibbasztassz majd a képekkel és infókkal minket a naplóban!!! :D ;)
 
Tényleg azt akartam már mondani, hogy aki ezeket a vidiket nézegeti nézze a YouTube-on.
Kapcsoljátok fel HD-be és teljes képernyő. Úgy az igazi :thumbup:
 
Back
Oldal tetejére