• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ADA szeminárium fotó kurzus

Én jelentkeztem, viszont a fényképezéshez nem értek. A feleségem viszont annál inkább, és szeretném, ha az akváriumot is tudná lőni ha már ezt a munkát választotta :)
Szóval nem tudom, hogyan lehet 2 személyt regisztrálni, de az iwagumiból tanulva mi 2-en megyünk :) és lehet 2 jövőbeli akvakertész is lábatlankodni fog :) Ígérem figyelek rájuk!:whistle:
 
Én jelentkeztem, viszont a fényképezéshez nem értek. A feleségem viszont annál inkább, és szeretném, ha az akváriumot is tudná lőni ha már ezt a munkát választotta :)
Szóval nem tudom, hogyan lehet 2 személyt regisztrálni, de az iwagumiból tanulva mi 2-en megyünk :) és lehet 2 jövőbeli akvakertész is lábatlankodni fog :) Ígérem figyelek rájuk!:whistle:

Szívesen látunk mindkettőtöket. Viszony gyerkőcök miatt kicsit aggódok. Nagyon sok lesz az 1 négyzetméterre eső törhető technikák száma. És a mindennapi gyerkőc forgalomból meg a saját kis ördögfióka leányzómból kiindulva ezt kicsit rizikósnak érzem egy néhány órás programon.
 
Lehet, hogy hülye kérdés, de gépet vigyünk vagy csak tud(atlanságot)ást?
Mindenki hozza magával a saját gépét, és aki már tudja kezelni annak, nem sokat, de aki bizonytalan annak biztos tudnak segíteni.;) S hátha valami új trükköt el is tudunk lesni:rolleyes:.
 
Nem kell hozni, de ha valaki szeretné hozza nyugodtan. Legalább kipróbálhatjátok bevilágított aksinál stb. Aki pedig most ismerkedik egyből kap egy két beállítási tippet.
Szóval akár egy fotós kurzusnál szerintem hasznos lehet. De nem kötelező! :)
 
Na igen valahogy így értettem, hogy ki lehet-e próbálni a rendes bevilágított akit saját géppel fotózva, de érthetetlenségem is megértődött úgyhogy nincs itt gond :)
 
Back
Oldal tetejére