• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ADA superge - algás diffúzorok, csövek, elemek tisztítása

inadsz

Sasszem =)
Admin
Moderátor
Legjobb napló
Sikeresen eltüntettem a clean bottle-nek a papírját így nem tudom hogy mennyi víz s mennyi superge kell bele. Valaki meg tudná mondani nekem :idea: Köszi
 
1 literhez 1 kupak kell. A tartály kb 1 literes. ;) Lehet sűrűbb löttyöt is keverni a "makacs szennyeződésekre" ;) de én általában mindig ezt használom.
 
Kösszi :) A shopban az van hogy 80% víz 2kanál lötty :) Én 800ml vizet és 25ml löttyöt tettem. :)
 
Figyeljetek, a Superge-t eleve úgy adják, hogy félig van a butella, vagy kiitta a Tibcsi, mielőtt ideadta volna?
 
Bocsi, csak egy gyors kérdés, lehet valahol már le van írva. Ha műanyag cuccot vagy akrilt teszek az oldatba annak nem lesz baja?
 
Attól függ milyen hígításban használod a Superget. Én legutóbb 4 dl vízhez tettem egy kupakkal és 2 óra alatt teljesen lekapta az algát, pedig vastagon volt a diffúzoron.
 
Attól függ milyen hígításban használod a Superget. Én legutóbb 4 dl vízhez tettem egy kupakkal és 2 óra alatt teljesen lekapta az algát, pedig vastagon volt a diffúzoron.
akkor ma belerakom fél litebe úgy hogy 2 kupakkal rakok a superge-ből. Reggelig úgy lesz remélem leszed mindent :) :)
köszi
 
Én a használtan vett Co2 rendszerhez kapott GA-s diffit ,úgy csináltam :
fűggőlegessen tartva fecskendővel a kerámia felületére tömény oldatot tettem,és kb 5-10min alatt hó fehér lett.
 
Oktató videó az ADA-tól.


Saját megjegyzés:

Mi időnként töményebb áztató oldatot is készítünk a gyorsabb tisztítás miatt. De ha egy ilyen oldatban hosszabb ideig marad a kerámia, akkor a szitázott embléma sérülhet, esetleg huzamosabb ideig bent hagyott üveget meg is marhatja a folyadék. Így az üveg matt lesz tőle.
Érdemes betartani a gyári ajánlást lást a videón 1 kupak / 1 liter.
Vagy ha nagyon sietsz néhány csepp a kerámiára és pár per után öblítés.
 
Back
Oldal tetejére